• Агроінфо
  • Агропомічник
  • Thio-Sul (Тіосульфат амонію) - нове слово у азотно-сірковому живленні польових культур

Thio-Sul (Тіосульфат амонію) - нове слово у азотно-сірковому живленні польових культур

Використання азотних добрив є невід’ємною частиною будь-якої системи застосування добрив під запланований врожай сільськогосподарських культур. Азот є елементом живлення, винос якого з товарною частиною врожаю (зерно або насіння) складає понад 90-95% відносно загальної доступної для рослин кількості, яка вноситься під запланований врожай.

Сучасна ресурс-ефективна система застосування добрив ставить на меті максимізацію використання елементів живлення рослинами з добрив протягом періоду вегетації. Зменшення подібних втрат ведуть до зменшення ефективності виробництва та зменшують чистий дохід господарства з гектара посівної площі.

  • Рідке швидкорозчинне добриво Thio-Sul (Тіосульфат амонію) – ефективний продукт, який здатний збільшити ефективність рідкого добрива КАС-32 (карбамід аміачна суміш)

Технічні особливості та переваги застосування тіосульфату амонію порівняно з кристалічним сульфатом амонію
Критерій Сульфат амонію Тіосульфат амонію
Хімічна формула (NH4)2SO4 (NH4)2S2O3
Розчинність при 20ºС 754 г/л 1730 г/л
Стійкість при промиванні + +++
Взаємодія з ферментами у ґрунті + +++
Вплив на ґрунтові мікроорганізми + +++
Вміст сірки ++ +++

 

Завдяки комплексній дії у суміші з КАС-32 даний продукт забезпечує:

  • Збільшення в середньому на 20% кількості мінеральних форм азоту, доступних після внесення бакової суміші КАС-32 з Тіосульфатом амонію (ТАС) за рахунок зменшення газоподібних втрат аміаку з ґрунту та промивання нітратних форм азоту по профілю ґрунту.
  • Створення ефекту пролонгації азотного живлення за рахунок інгібування активності ґрунтового ферменту уреази та пригнічення діяльності нітрифікуючих бактерій. Як ефект – пролонговане забезпечення на азот рослин озимої пшениці, сої, кукурудзи, збільшення врожайності та якості товарної продукції.
  • Повна сумісність у баковій суміші (БС) з КАС-32 та можливість створення суміші із будь-яким співвідношенням N:S. При створенні БС відсутня необхідність у підігріванні суміші та додатковому активному перемішуванні.

Продукт доступний до продажу у всіх регіональних представництвах компанії «Ерідон»

Бажаємо Вам стабільних врожаїв!


Менеджер з розвитку продуктів для мінерального живлення рослин
СУВОРОВ Микита Олексійович |
 (050)-410-16-14