• Агроінфо
  • Агропомічник
  • Дуофайт від IFAGRI - комбінований гербіцид для зернових

Дуофайт від IFAGRI - комбінований гербіцид для зернових

Із приходом весни аграрії акцентують увагу на посівах озимих зернових. Після відновлення вегетації зусилля спрямовані на боротьбу зі шкідливими об’єктами. Для зернових навесні найбільш шкідливими є однорічні та багаторічні дводольні бур’яни. Саме вони конкурують із рослинами зернових культур за вологу, поживні речовини, чим зменшують потенційний врожай. У середньому втрати зерна пшениці через забур’яненість сягають 0,2-0,35 т/га, а іноді досягають і 50%.

В останні роки актуалізувалася проблема забур’яненості, адже порушення сівозмін, спрощення системи обробітку ґрунту сприяють накопиченню в орному шарі насіння бур’янів. Для збереження та отримання максимальної врожайності зернових суттєве значення впродовж періоду їх вегетації мають заходи щодо обмеження чисельності бур’янів. За наявності в посівах 25% і більше зелених бур’янів збирання врожаю комбайнами стає неможливим. Проблема забур'яненості посівів усіх сільськогосподарських культур завжди буде актуальною, забезпечити належну врожайність без застосування гербіцидів неможливо.

Для розв'язання цієї проблеми компанія «Ерідон» має надійне рішення за конкурентною ціною – Дуофайт, ВГ бренду IFAGRI. Препарат призначений для захисту пшениці та ячменю від однорічних і багаторічних дводольних бур’янів. Назва гербіциду перекладається як «подвійний бій» завдяки наявності двох діючих речовин: флорасуламу 180 г/кг і трибенурон-метилу 500 г/кг, вміст яких підібрано оптимально для потреб захисту в умовах України.

Дуофайт, ВГ вирізняється широким вікном застосування – від фази двох листків до появи прапорцевого листка культури і гнучкими нормами внесення – від 20 г/га до 40 г/га, що має важливе значення для сільгоспвиробників. 

Трибенурон-метил належить до класу похідних сульфонілсечовин, флорасулам – до класу триазолопіримідинів. Діючі речовини препарату є інгібіторами синтезу ферменту ацетолактатсинтази (ALS), який бере участь в утворенні незамінних амінокислот. Гербіцид діє системно, швидко проникає через листя бур’янів, переміщується по всій рослині. Ріст чутливих бур’янів зупиняється вже через кілька годин після обприскування, листки їх поступово стають хлоротичними, точка росту відмирає. Швидкість дії препарату залежить від погодних умов на час обробки (вологість, температура), видового складу бур’янів і фази їх розвитку (молоді рослини більш чутливі до гербіциду). Через 2–3 тижні відмічається повна загибель бур’янів.

Застосування препарату

Гербіцид Дуофайт, ВГ застосовується з додаванням в робочу суміш неіонного ад’юванту Тенеріс 90, ВР,  який покращує змочування листкової поверхні та стимулює проникнення діючих речовин у тканини рослини. Найкраща ефективність препарату Дуофайт, ВГ досягається при обробці дводольних бур’янів на ранніх стадіях їх розвитку:

  • однорічних у фазах 2–4 листки;
  • багаторічних – у фазах від розетки до початку стеблування, за наявності перерослих видів (підмаренник чіпкий – висота до 15–20 см, види ромашки – висота до 20 см, види осоту – до бутонізації).

Температура застосування – від 8 до 25°С. Не слід застосовувати гербіцид, коли рослини мокрі від роси чи дощу, а також якщо впродовж 3 годин після обробки очікуються опади. Не рекомендується проводити обробку в дні, коли прогнозують нічні приморозки, та після них.

Переваги препарату

Серед переваг гербіциду Дуофайт, ВГ слід назвати:

  • дуже широкий спектр дії проти дводольних бур’янів;
  • широке вікно внесення – від 2–3-х листків до появи прапорцевого листка культури;
  • низька норма внесення;
  • відсутність жодних обмежень та післядії з можливістю використання в усіх типах сівозмін;
  • технологічне рішення для обмеження розвитку підмаренника чіпкого в усіх фазах його розвитку.

Повний асортимент гербіцидів IFAGRI шукайте за посиланням.

Бажаємо вам чистих посівів для реалізації потенціалу врожайності!


Заступник керівника Відділу технологічної підтримки «ЕРІДОН» 
ЧЕРНЕНКО Євген Петрович |
(050)-373-95-24

Де придбати?

6 ms. PHP memory: 2097152 (522120)