• Про компанію
  • Правила успіху

Правила успіху

від засновника компанії "Ерідон" — Сергія Вікторовича Кролевця
засновник компанії

Лідерські якості

"Лідер — це той, хто має бачення, визначає його цілі, скеровує розвиток і контролює втілення. Лідери бачать значно далі, тому здатні передбачити майбутні виклики й підготувати до них команду. Нашим рушієм має стати сьогодення, а метою майбутнє і саме ми вирішуємо, як його потрібно будувати. 

Я б виділив декілька важливих якостей в лідері. Лідери команд повинні брати на себе зобов’язання і як найкраще виконувати їх, а також бути готовими нести відповідальність за помилкові рішення. Лідер повинен мати сміливість зізнатися, так, це мої помилки, а також не забувати визнавати успіх своєї команди. Надавати повноваження іншим, радитися з ними та цікавитись чужою думкою. Мати професійні знання для того, щоб приймати ефективні рішення. Надавати інструкцію таким чином, щоб кожен чітко розумів завдання ще до того, як почне виконувати його, щоб не залишити жодного шансу для непорозуміння і помилок. Людей не цікавить фізичні та інтелектуальні здібності лідера, їх цікавить чи може він змінити їхню долю на краще."

Командна робота 

"Командна робота — один із найважливіших способів ефективної реалізації бачення лідера, його цілей та є основною рушійною силою будь-якого починання. Я хочу, щоб члени нашої команди любили перемагати та ненавиділи програвати. Потрібно збирати команду ефективних людей впевнених у своїй здатності успішно реалізовувати проєкти та задачі.

Ще одна річ, яка гарантує успіх, це мати в команді якнайбільше переможців, які хочуть бути успішними. Моральний дух команди є мірилом ефективності керівника. Якщо високий моральний дух членів команди, то вони будуть іти за лідером і досягатимуть цілей, а якщо дух падає, то це провина лідера."

Розвиток

"Сьогодні розвиток є першочерговим завданням і всі повинні сприяти цьому процесу. Його результатів можна досягнути лише тоді, коли ми разом будемо відчувати себе причетними. Цим потрібно жити, намагаючись передбачити всі виклики завтрашнього дня та готувати ефективні рішення. Наше майбутнє це молоде покоління. Бачення розвитку має передбачати підготовку молодого покоління, щоб йти в ногу з новою економікою, але і молодь повинна брати на себе ініціативу і лідерство. Ми закликаємо нашу молодь працювати, творити та не боятися помилятися. Розвиток — це важливий процес сповнений успіхів і невдач. Ми багато чого досягли, але це лише початок. Ми будемо об’єднувати свої зусилля, віримо у майбутнє і не збираємося сходити з курсу до досконалості.

У нинішньому світі ви або випереджаєте інших або плентаєтеся десь позаду. Успішні підприємці пильнують кожну нагоду, щоб заявити про себе. У нас немає часу для помилок чи сентиментів тому, що йдеться про виживання або занепад."

Управління

"Управління це не просто слово — це повноцінна наука. Кінцева мета управління полягає у виборі найкращих із наявних варіантів тактик та рішень, досягнення запланованих показників які точно вимірюють результат. Уся управлінська діяльність має зосередитись на досягненні цілей та служити людям. Час іде, годинник цокає, світ стрімко мчить уперед і ніхто на нас не чекатиме. Ми з нашою командою маємо швидше розвиватися і покращувати власну продуктивність. Безглуздо просити конкурента почекати нас, поки ми щось покращимо.

Підготовка, планування, надмірні зусилля та ефективна робота є головними інструментами, необхідними для втілення мрій та досягнення цілей. Ми орієнтовані на розвиток."

Зміни 

"У сучасному світі зміни є правилом, а застій — винятком, що засвідчує вихід із гри й нездатність конкурувати. Потрібно розповідати людям, що зміни призведуть до зростання ефективності праці, сприятимуть поліпшенню становища, а не погіршать його.

Мотивація сприяє прагненню до вдосконалення та стимулює позитивну енергію людей.

Вже сьогодні ми повинні бути більш практичними, реалістичними та оптимістичними, зосереджуючись на власних перевагах, унікальних особливостях та перевіреному власному досвіді."

7 ms. PHP memory: 2097152 (508424)