IFAGRI («ІФАГРІ», Великобританія)

ІННОВАЦІЇ ДЛЯ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА!

Компанія IFAGRI LTD була створена в 2017 році у результаті поєднання досвіду та зусиль лідера української дистрибуції товарів для агровиробництва – компанії «ЕРІДОН» та команди міжнародних експертів з реєстрації, виробництва та просування засобів захисту рослин. Результатом цього об’єднання стало створення портфелю високоякісних продуктів за конкурентною ціною для задоволення попиту сучасного українського сільгоспвиробника.

Основними напрямками діяльності компанії IFAGRI у сфері засобів захисту рослин є реєстрація та постачання високоякісних постпатентних препаратів, які добре зарекомендували себе на агроринку завдяки своїй високій біологічній ефективності, розробка нових препаративних форм та комбінацій діючих речовин, а також впровадження нових інноваційних продуктів. Компанія IFAGRI продовжує активно працювати над розширенням свого портфелю засобів захисту рослин, розміщуючи їх виробництво в ЄС, США, Туреччини, Індії та КНР.

Зростання вітчизняного попиту на якісне насіння кукурудзи та соняшнику спонукало IFAGRI активно зайнятись співпрацею з провідними світовими селекційними компаніями для розширення пропозиції високопродуктивних гібридів цих культур на ринку України. У результаті українські фермери отримали доступ до посівного матеріалу з якісною генетикою за конкурентною ціною.

ПЕРЕВАГИ КОМПАНІЇ IFAGRI

  1. Забезпечує якість продуктів на рівні провідних мультинаціональних компаній при конкурентній ціні;
  2. Пропонує на ринку України як повні аналоги вже відомих препаратів, так і нові рішення: 
  • нові препаративні форми вже відомих діючих речовин;
  • однокомпонентні препарати з більш концентрованим вмістом діючих речовин;
  • нові поєднання діючих речовин, які відсутні на українському ринку;
  • інноваційні продукти.
  1. Надає ефективні та комплексі технологічні рішення для всіх сільгоспкультур, в тому числі, спеціальних культур;
  2. Впровадження препаратів на ринок України супроводжується обов’язковими випробуваннями на демонстраційних полях компанії "Ерідон" та виробничими випробуваннями на полях агровиробничих підприємств групи компаній "Ерідон";

АСОРТИМЕНТ ПРОДУКЦІЇ IFAGRI

Засоби захисту рослин:

Насіння польових культур: