• Агроінфо
  • Агропомічник
  • Актуальний стан посівів озимого ріпаку в регіонах, квітень 2023

Актуальний стан посівів озимого ріпаку в регіонах, квітень 2023

Погода, як і завжди, кидає свої виклики і вносить корективи у життя сільгоспвиробників.

Днями на території України пройшов циклон з опадами у вигляді снігу та пониженням температур, який був скоцентрований в центральній та західній частині країни. Ці погодні умови неодмінно матимуть негативний вплив на рослини вегетуючих озимих культур. Для виведення рослин зі стресу рекомендуємо застосовувати Терра-Сорб Фоліар та для активізації фотосинтезу та накопичення хлорофілу Розалік Mg, Mn, S, N.


Ці продукти необхідно вносити в комплексі:

  • Терра-Сорб Фоліар 1,5 л/га + Розалік Mg, Mn, S, N 1,5-2 л/га

На Полтавщині подібних опадів не спотерігалося, проте посіви знаходяться в гарному стані. Фаза розвитку - початок росту центрального пагону:

А тим часом південь країни отримав помірні опади, які були потрібні вегетуючим посівам озимого ріпаку. У південних областях, до речі, ріпаки знаходяться у фазі видовження центрального стебла-бутонізації, а місцями вже й початку цвітіння.

Менеджери з агрономії компанії "Ерідон" рекомендують застосовувати наступні продукти:

Бор, як один із найважливіших елементів для цієї культури - підтримає рослини та унеможливить дуплистість і розтріскування стебла, двокомпонентний інсектицид Інстрайкер, КЕ надійно захистить від найбільш поширених шкідників, Букат 500, КС забезпечить фунгіцидний захист в цей період вегетації, а також "пригальмує" ріст центрального пагону та посилить ріст бічних, що разом із внесенням біостимулятора Міллерплекс, Р із природними цітокініновими сполуками забезпечить закладку бічних бруньок і додаткове галуження. Зниження апікального домінування головного стебла та формування рівномірних бічних пагонів вцілому позитивно вплине на загальну будову рослини. Як наслідок зможемо спостерігати більш одночасне цвітіння, що забезпечуватиме рівномірне зав’язування стручків. І як кінцевий результат одночасне достигання й відповідно збирання з мінімальними втратами.Ці дії допоможуть вам отримати заплановану врожайності посівів озимого ріпаку та потенційно їх збільшити.

Слідкувати за розвитком посівів ви можете на сторінках CROPSTAGE 2023. Останні огляди посівів ріпаку:

  • Огляд 15.03 у ТОВ «ВІН-АГРО ГРУП» (Вінницька область)
  • Огляд 24.03 у ФГ «Подільська Марка» (Хмельницька область)
  • Огляд 23.03 у ТОВ «Україна» (Тернопільська область)
  • Огляд 29.03 у ТОВ «Берестівець» (Черкаська область)
  • Огляд 20.03 у СТОВ «Світанок СМ» (Одеська область)
  • Огляд 14.03 у ТОВ «АГРООРГ» (Рівненська область)

Для детальної консультації звертайтесь до регіональних менеджерів з агрономії "Ерідон".

Де придбати?

12 ms. PHP memory: 2097152 (521896)