• Агроінфо
  • Агропомічник
  • Трегус 500, КЕ від IFAGRI – сучасний ретардант у посівах зернових та ріпаку

Трегус 500, КЕ від IFAGRI – сучасний ретардант у посівах зернових та ріпаку

Кожен рік життя – неповторний, так само і вегетаційні періоди бувають різними, часто нетиповими.
Погодні умови сезону озимих культур 2022–2023 рр. не стали винятком і на сьогодні вже складаються дуже цікаво.

Вегетація озимих зернових цьогоріч проходить нестандартно. На Заході України, частково в центральних областях та на Півдні вегетація практично не припинялася. Внаслідок цього посіви такої культури, як озима пшениця перебувають у фазі кущення, хоча в зиму вони заходили у фазі 2–3 листків, а деякі навіть у фазі шила – 1-2 листків. Відомо, що в роки з раннім відновленням вегетації озимі зернові схильні до вилягання. А це, у свою чергу, надалі зумовлює недобір врожаю, який може становити 20–70%. Тож цього року не варто зволікати із внесенням регуляторів росту в посівах зернових і ріпаку. Регулювання росту ріпаку восени особливо впливає на гарну перезимівлю та швидке і дружне відновлення вегетації.

Сама ж будова рослин ріпаку буде формуватися в результаті застосуванні ретардантів навесні, що забезпечуватиме рівномірне цвітіння та дозрівання, необхідне для отримання максимального врожаю з найменшими втратами. Для ефективної регуляції росту рослин ріпаку спеціалісти компанії «Ерідон» рекомендують застосувати новий регулятор росту Трегус 500, КЕ з діючою речовиною трінексапак-етил, 500 г/л, який був нещодавно зареєстрований в Україні під брендом IFAGRI.

Трінексапак-етил – відома та безпечна діюча речовина, яка зарекомендувала себе м’якою дією на зернових культурах і належить до хімічної групи циклогексадіонів. Звертаємо вашу увагу, що регулятор росту Трегус 500, КЕ також зареєстрований на ріпаку і має вміст діючої речовини, вдвічі більший, ніж подібні препарати (250 г/л), присутні на ринку України. Механізм дії названого препарату полягає у пригніченні біосинтезу гіберелінової кислоти. Внаслідок цього у рослин культури потовщується стебло, вкорочується відстань між міжвузлями, покращується пропорційність підземної та надземної частин, підвищується стресостійкість. У цілому рослини стають міцнішими, що перешкоджає виляганню, сприяє кращому засвоєнню поживних речовин і впливає на синхронізацію цвітіння.

Трегус 500, КЕ має широке вікно застосування для регулювання росту пшениці, ячменю та ріпаку як восени, так і навесні. Препарат не варто застосовувати у стресових умовах розвитку рослин (перепади температур, гербіцидне навантаження). Рекомендована темпратура застосування – від +8 до +25°С. Серед переваг застосування регулятора росту Трегус 500, КЕ:

  • покращення розвитку кореневої системи;
  • збільшення кількості цукрів у рослині;
  • посилення стійкості стебла до вилягання завдяки потовщенню його стінки та скороченню довжини міжвузля;
  • покращення засвоєння вологи впродовж вегетації в посушливих умовах;
  • краща реалізація генетичного потенціалу культури;
  • підвищення стійкості рослин до стресів.

Вихід на ринок препарату Трегус 500, КЕ розширює доступ українських аграріїв до високоякісних і технологічних засобів сучасних захисту рослин.

Бажаємо вам максимальної реалізації потенціалу озимих культур!


Заступник керівника Відділу технологічної підтримки «ЕРІДОН» 
ЧЕРНЕНКО Євген Петрович |
(050)-373-95-24

Де придбати?

14 ms. PHP memory: 2097152 (521720)