• Види діяльності
  • Добрива

Добрива

Калькулятор добрив
для ґрунтового внесення
Вплив pH ґрунту

Корисна інформація

Добрива

Мінеральні добрива – незамінний та один з найважливіших елементів вирощування сільськогосподарських культур.

Про компанію Ерідон

Компанія Ерідон – найбільший дистриб’ютор широкого спектру товарів та послуг для задоволення потреб агропідприємств пропонує оптовий продаж добрив. Ви маєте змогу купити оптом основні мінеральні добрива або спеціальні добрива.

Переваги використання добрив та їх призначення

Добрива – це один з найважливіших і незамінних ресурсів для підвищення врожайності й покращення якості сільгосппродукції. Тільки при застосуванні повного набору елементів живлення є можливість досягнути максимального врожаю гарної якості, які були закладені генетикою сортів та гібридів сільськогосподарських культур.

Традиційним способом застосування добрив є внесення у ґрунт, що передбачає отримання рослинами повної норми потрібних елементів, що споживаються через кореневу систему.

Ефективність застосування добрив із найбільш доступними формами елементів живлення для рослин є науково доведеним. Використання основного мінерального добрива для сільськогосподарських культур забезпечує мінеральне живлення такими елементами, як: азот, фосфор, калій, сірка, вапняк та інших мікроелементи у висококонцентрованій кількості, що дозволяє задовільнити потребу культури мінеральними елементами впродовж періоду вегетації.

Коєфіціент використання добрив - показник, що демонструє кількість використання елементів живлення з добрив. Загальновідомі показники цього коефіцієнта для азоту з мінеральних добрив - становлять 50%, для фосфору – до 15%, а також калію – до 60%.

Дії, що направлені на підвищення цього показника під час першого року використання добрив сприятимуть реалізації потенціалу вирощування с/г культур та забезпеченню високої рентабельності. Як результат, міндобрива забезпечуючи підвищену доступність елементів, покращують економіку рослинництва у господарстві.

Які добрива ми пропонуємо?

Ми пропонуємо азотні, фосфорні, калійні, комплексні добрива, спеціальні добрива Росаферт, мікродобрива Розалік, Розасоль, Премиант та Аміноквелант.

Основні мінеральні добрива

  • група азотних добрив – аміачна селітра, карбамід, селітра вапняково-аміачна, сульфат амонію, КАС (карбамідно-аміачна суміш), тощо;
  • група фосфорних добрив – моноамонійфосфат (амофос), сульфоамофос, супефосфат амонізований, суперагро, тощо;
  • група калійних добрив – калій хлористий гранульований;
  • група комплексних добрив – нітроамофоска, діамофоска, різні марки тукосумішей, тощо;
  • сірчані добрива - тіосульфат амонію (Thio-Sul®).

Спеціальні та мікродобрива

  • крупа спеціальних добрив, представлена добривами Росаферт (ROSAFERT) від бельгійської компанії Rosier;
  • рідкі добрива Розалік (ROSALIQ) від Rosier;
  • кристалічні Розасоль (ROSASOL) від бельгійської компанії Rosier;
  • спеціальні добрива з лінійки Премиант та Аміноквелант;

Оптова покупка з Ерідон. Наші переваги, чому обрати саме нас?

Компанія Ерідон пропонує оптовий продаж як сухих мінеральних добрив, так і оптовий продаж рідких мінеральних добрив – КАС 28, КАС 32, тіосульфат амонію Thio-Sul® (N-12, S-26). Рідкі мінеральні добрива мають свої переваги та користуються популярністю в Україні.

Розгалужена складська система, власні та орендовані склади для зберігання рідких основних мінеральних добрив, можливість прийняття товару на власні ключі при доставці його залізницею, наявність власного автопарку для перевезення як сухих, так і рідких мінеральних добрив дозволяє організувати найвигіднішу для клієнта форму доставки добрив. Ціна добрив в Україні залежить від багатьох факторів і компанія «Ерідон» завжди шукає способи запропонувати найвигіднішу пропозицію для агровиробників.

Потужна команда менеджерів, а також досвідчені агрономи завжди допоможуть та проконсультують у разі виникнення запитань щодо оптимального використання та правильного застосування добрив.

Представлені країни-виробники добрив

Компанія Ерідон реалізовує добрива як українського виробництва (добрива виробників Черкаси Азот, Рівне Азот, Сєверодонецьке об’єднання Азот, ДЗМУ, Сумихимпром тощо), так і висококонцентровані мінеральні добрива іноземного походження (виробництво країн: Марокко, Туреччина, Литва, Польща, Грузія, Румунія, тощо). Купити добрива в Україні останнім часом не так просто, тож ми постійно шукаємо альтернативних постачальників для повного забезпечення потреб сільгоспвиробників.

Спеціальні добрива представлені бельгійською компанією Rosier (Роcаферт, Розалік, Розасоль), а також компаніями з Іспанії – ЕкоКалче (Премиант) та Біоіберіка (Аміноквелант).

Як вибрати добрива?

Побудова системи застосування добрив – один з найважливіших процесів у забезпечення планових показників врожайності. Даний вибір має базуватися на багатьох факторах, таких як рельєф поля, кислотність ґрунту, сівозміна, наявність чи відсутність поживних рештків після збору врожаю, технологія вирощування, наявність техніки тощо. Оптимально правильно підібрати мінеральні добрива безпосередньо для Вашого господарства допоможе команда менеджерів та агрономів компанії Ерідон. Тож купити мінеральні добрива оптом буде легко та просто!

Компанія Ерідон разом з широким спектром основних мінеральних добрив пропонує широкий вибір способів оплати за товар як у грошовій, так і у товарній формі (форвардні контракти, аграрні розписки, оплата врожаєм за поставлений товар тощо).

6 ms. PHP memory: 2097152 (509432)