• Види діяльності
  • Насіння

Насіння

Корисна інформація

Найкращі сорти насіння від ЕРІДОН

Гарантом високої врожайності для сільськогосподарського підприємства є якісне (сертифіковане) насіння, яке використовується при засіванні поля. Коли власники аграрного бізнесу хочуть зробити оптову закупівлю насіння, їх пріорітетами є:
◇ Якість і сертифікування
◇ Чистота та відсутність домішок
◇ Відсутність дефектів (тріщини, порожнє насіння)
◇ Зручність у вирощуванні
◇ Стійкість до шкідників і захворювань
◇ Невибагливість до погодних умов, стану ґрунтів
◇ Ідеальна смакова і зовнішня якість підсумкового продукту

Ми розуміємо це, як професіонали з досвідом в аграрній промисловості. Тому, насіння від ЕРІДОН відповідає всім перерахованим вище критеріям.

Придбайте якісне насіння оптом в Україні

1993 роки ми слідуємо світовим стандартам селекції, зберігання і обробки насіння, яке стане запорукою гарного росту врожаю – і вашого сільськогосподарського підприємства.
Коли ми пропонуємо купити насіння оптом і вроздріб у надійного і постійного постачальника в Україні, ми надаємо можливість зробити ґрунтовний вклад в майбутнє вашого бізнесу і аграрної індустрії в цілому. Кожне успішне підприємство – це крок ближче до квітучої сільськогосподарської економіки країни і інновацій.

Власне виробництво
Ми власноруч займаємося вирощуванням насіння основних сільськогосподарських культур. Насіння протравлюється і фасується на нашому насіннєвому заводі за допомогою якісного обладнання з Німеччини. Це дозволяє нам:
◇ Впровадити досвід кращих міжнародних компаній, що займаються селекцією і генетикою сільськогосподарських рослин до аграрної промисловості України
◇ Бути впевненими в якості і врожайності насіння
◇ Забезпечити наших клієнтів повною консультативною підтримкою - адже ми знаємо про нашу продукцію все

Сучасна технологія зберігання
Наш досвід інженірингу, проектування і обслуговування комплексних складських приміщень - це результат роботи для правильного та належного зберігання насіння. Щоб ви могли купити професійне насіння і спокійно приступити до посіву й вирощування, ми:
◇ Підтримуємо оптимальну температуру, освітлення і вологість повного збереження якості продукції на шляху від виробника до сільгоспгосподарства
◇ Приймаємо всі необхідні заходи для запобігання механічних пошкоджень і тріщинуватості
◇ Підтримуємо чистоту насіння
◇ Зберігаємо насіння здоровим і стійким до погодних умов і хвороб

Співпраця зі світовими виробниками
Багатьом аграріям хотілось би купити насіння оптом від відомого іноземного виробника. Єдине, що їх зупиняло – це витрата часу та коштів на пошук і доставку такої продукції до України. З нами ця проблема вже не актуальна, бо ми працюємо з міжнародними компаніями, визнаними найбільш довіреними виробниками і селекціонерами якісних сортів і гібридів. Серед наших партнерів присутні такі виробники, як Euralis, Limagrain, Monsanto, Pioneer, DSV, RAGT, SES Vanderhave, Syngenta і багато інших лідерів галузі.

Різноманітність культур
Аграрний потенціал України відкриває безліч можливостей для унікальних рішень. Тому, ми не зупиняємося на стандартних пропозиціях, а йдемо вперед. З нами, ви можете:
◇ Купити насіння класичних зернових, зернобобових і технічних культур, а також насіння кормових трав (травосумішей)
◇ Придбати насіння інноваційних культур, які поки ще не мають конкурентів в Україні
◇ Наш повний асортимент можна подивитися у каталозі насіння, який оновлюється разом з нашим спектром продукції. До усіх типів насіння додається докладна характеристика, щоб ви могли підібрати культуру, яка найбільш підійде вашому бізнесу

Купити насіння в Україні - розповісти про українську якість
Якщо ви орієнтуєтеся на західний ринок, то ви знаєте, що українська продукція має позитивну репутацію. Таким чином, ви здатні на більше, ніж створити стабільне джерело доходу і знайти міжнародних партнерів - ви можете взяти участь у формуванні знака якості, на який орієнтуватимуться інші компанії по всьому світу. 

5 ms. PHP memory: 2097152 (508592)