• Види діяльності
  • Насіння

Насіння

Корисна інформація

Насіння використовується у сільському господарстві для вирощування рослин. Існує безліч видів насіння, які відрізняються своїми особливостями та призначенням. Є насіння олійних, овочевих, зернових культур, кущів, плодових дерев, квіткових, лікарських культур. Не знаєте де купити насіння? Тоді звертайтесь до нашої компанії та вивчайте наш широкий асортимент. У нас представлені усі найкращі бренди і ми гарантуємо оригінальність запропонованої продукції.

Купити насіння в Україні

Ерідон – це висока якість товарів та запорука успіху при їх використанні. У нас можна насіння купити за демократичною вартістю та в будь-якій кількості. Кожен вид насіння має свої особливості та потребує певних умов для успішного вирощування. При виборі насіння необхідно враховувати такі фактори, як кліматичні умови регіону, склад ґрунту та специфіку сільськогосподарського виробництва. Кожен може купити насіння в Україні, орієнтуючись на тип ґрунту, регіон, клімат, вид культури, які є типи добрив та додаткових засобів для догляду.

Якісне насіння оптом та в роздріб за вигідною ціною

Не знаєте, де вигідно купити насіння в Україні? Звертайтесь до нашої компанії. Ми встановлюємо вигідні цінові пропозиції навіть на найпопулярніші види насіння. У нас конкуретна ціна, оптові знижки, акції, є програма лояльності для постійних клієнтів. Це найвигідніший варіант, як купити насіння оптом. Чим більший обсяг — тим менша вартість. Немає обмежень у кількості, оскільки товар завжди є у наявності на складах.

Насіння на посадку

Насіння оптом на посадку представлене в широкому асортименті. Вони активно використовуються не лише в сільському господарстві, а й у ландшафтному дизайні, садівництві. Види насіння на посадку:

  1. Зернове насіння: пшениця, ячмінь, овес, жито, кукурудза і сорго використовуються для вирощування зернових і кормових культур.
  2. Олійне насіння: соняшник, ріпак, льон.
  3. Бобове насіння: до нього відносяться горох, нут, соя, сочевиця, квасоля та інші. Бобові культури використовуються для виробництва білка, кормів та зелених добрив.
  4. Насіння овочів: це насіння овочевих культур, таких як помідори, огірки, баклажани, капуста, морква, редис, цибуля і т.д. Вони використовуються для виробництва овочів.
  5. Квіткове насіння: насіння квітів, таких як айстри, троянди, гладіолуси, лілії та інші, використовуються для виробництва декоративних рослин. Вибір видів насіння для посадки залежить від конкретних цілей, кліматичних умов, ґрунтового типу та інших факторів.

Насіння на посів відрізняються кількома перевагами. Правильно обраний варіант позитивно позначається на врожайності. Якісне насіння на посадку має такі переваги:

  • стійкість до шкідників та хвороб;
  • покращення врожайності;
  • довгий термін зберігання;
  • економічна ефективність.

Також варто виділити, що використання якісного насіння дозволяє дотримуватись стандартів якості продукції, що є важливим фактором при її реалізації на ринку. Насіння високої якості легше висівати, воно має більш високу схожість і сприяє більш рівномірному росту рослин.

Насіння оптом в Україні

Купити насіння на посадку найвигідніше в Україні оптом. Воно є в наявності як у сезони посіву, так і в зимові періоди. До речі, коли посівмат не має великого попиту, ціна на нього може бути меншою і можна купити насіння оптом недорого. Так, насіння кукурудзи та соняшнику, особливо популярних гібридів, починають замовляти ще восени.

Оптові ціни на насіння в Україні

У нас встановлені демократичні ціни на насіння оптом. У Eridon можна купити насіння від різних виробників та оригінаторів. Ми представлені у всіх регіонах України. Приїжджайте до нас за адресами, вказаними на сайті, щоб самостійно сплатити та забрати посівний матеріал. Купуючи насіння польових культур оптом та в роздріб у нашій компанії, Ви можете бути впевнені в їх якості та справжності походження.

Коли власники аграрного бізнесу хочуть здійснити оптову закупівлю насіння, в їхньому пріоритеті стоїть:
◇ Якість та сертифікованість
◇ Чистота та відсутність домішок
◇ Відсутність дефектів (тріщини, порожнє насіння)
◇ Зручність у вирощуванні
◇ Стійкість до шкідників та захворювань
◇ Невибагливість до погодних умов, стану ґрунту
◇ Ідеальні якості вирощеного врожаю

Ми розуміємо це як професіонали з досвідом в аграрній справі. Тому насіння від ЕРІДОН відповідає всім вищезгаданим критеріям.

Із 1993-го року ми дотримуємося світових стандартів щодо селекції, зберігання та обробки насіння, яке стане запорукою гарного зростання врожаю – і вашого сільськогосподарського підприємства. Ми не просто пропонуємо купити насіння у надійного та постійного постачальника в Україні оптом та в роздріб. Ми даємо можливість зробити значний внесок у майбутнє вашого бізнесу та аграрної індустрії в цілому, оскільки кожне успішне підприємство – це крок ближче до благополуччя сільськогосподарської економіки країни та інновацій, які покращать та прискорять виробництво.

Власне виробництво

Ми самостійно займаємося вирощуванням насіння основних сільськогосподарських культур. Насіння протравлюється, допрацьовується і фасується на нашому насіннєвому заводі, за допомогою якісного обладнання від найкращих світових виробників. Це дозволяє нам:
◇ Впровадити досвід найкращих міжнародних компаній, що займаються селекцією та генетикою сільськогосподарських рослин в аграрну промисловість України;
◇ Бути впевненими в якості та врожайності насіння;
◇ Забезпечити наших клієнтів повною консультативною підтримкою – адже ми знаємо про нашу продукцію все.

Сучасна технологія зберігання

Наш досвід в інженерії, проектуванні та обслуговуванні складських приміщень – це результат роботи над зберіганням насіння. Щоб ви могли купити насіння і спокійно приступити до посіву та вирощування, ми:
◇ Підтримуємо оптимальну температуру, освітлення, та вологість для кожної культури
◇ Вживаємо всіх необхідних заходів для запобігання механічним ушкодженням
◇ Підтримуємо чистоту насіння
◇ Зберігаємо насіння здоровим і стійким до погодних умов та хвороб

Співпраця зі світовими постачальниками

Кожен досвідчений аграрій знає, яке насіння від іноземного виробника він би хотів купити в Україні. Ми працюємо з міжнародними компаніями, визнаними найбільш досвідченими виробниками селекції сортів та гібридів, щоб зробити цю можливість реальною. У списку наших партнерів такі бренди, як IFAGRI, Lidea, Limagrain, Dekalb, Bayer, DSV, RAGT, Syngenta, MAS Seeds, Saatbau, Hilleshog, Maribo Seed, Selgen, Secobra і багато інших лідерів галузі.

Розмаїття культур

Аграрний потенціал України відкриває багато можливостей для унікальних рішень. Тому ми не зупиняємося на стандартних пропозиціях, а йдемо вперед. У нас ви можете:
◇ Купити насіння класичних зернових, зернобобових та технічних культур, а також насіння кормових трав (травосумішей)
◇ Знайти насіння, купити яке в Україні не уявлялося можливим

Наш повний асортимент можна переглянути в каталозі насіння, який оновлюється разом із нашим спектром продукції. Все вказане на сайті насіння супроводжується детальною характеристикою, щоб ви могли підібрати та купити найбільш підходящу вам культуру.

8 ms. PHP memory: 2097152 (509072)