Eridon Logo

Співпраця, яка гарантує успіх

Пшениця озима

Пшениця озима

Пшениця яра

Ячмінь озимий

Ячмінь ярий

Кукурудза

Соняшник

Соя

НАСІННЯ СОРТІВ ПШЕНИЦІ ОЗИМОЇ
 • Матрікс – середньопізній, цінний (В), безостий, яскраво виражений щільноколосовий тип, придатний до посіву від оптимальних до оптимально пізніх строків сівби; здатний до кущення в весняний період в умовах довгого світлового дня (коли більшість сортів переходять у фазу трубкування); жаростійкий, не припиняє вегетацію під час липневої спеки; висока зимостійкість, добра стійкість до фузаріозу колосу та церкоспорельозної кореневої гнилі.
 • Патрас – середньостиглий, цінний (В), безостий, характеризується комплексною зимостійкістю, рано стартує навесні в умовах низьких температур; колосовий тип, який формує врожайність за рахунок високої озерненості колосу та маси 1000 насінин; має прискорений налив зерна, стабільний в умовах високих температур під час наливу; ідеально підходить для регіонів з загрозою вимерзання.
 • Самурай – середньостиглий, цінний (В), безостий, високий потенціал врожайності зерна; має один із найвищих потенціалів кущення; середньорослий, стійкий до вилягання, утворює велику кількість повноцінних колосів на одиниці площі; висока маса 1000 насінин.
 • СН Комбін – ранньостиглий, цінний (В), остистий, напівкарликовий сорт з інтенсивним продуктивним кущенням і невеликою різницею в розвитку між головним і наступними пагонами кущення; рано стартує навесні, добре переносить посушливі умови; не втрачає врожайності під час наливу зерна; добре відростає під час короткого дня пізньої осені, а також рано навесні (витримує пізній посів).
 • Артіст – середньостиглий, цінний (В), безостий, пшениця з високими показниками якості зерна; високий потенціал врожайності, відмінна зимостійкість, висока адаптивність до несприятливих умов вирощування та стійкість до вилягання; компенсаційний тип формування врожаю, підходить для ранніх та оптимальних строків посіву.
 • Балітус – ранньостиглий, цінний (А), безостий, високоінтенсивний сорт з максимальною віддачою; дуже висока стійкість до вилягання; відмінна зимостійкість та посухостійкість; щільноколосий тип, потребує високого агрофону; висока якість зерна (BQG 4); має широку європейську реєстрацію (в т.ч. Румунія, Угорщина, Болгарія) де показує відмінні результати.
 • Фіделіус - ранньостиглий, цінний (В), безостий, високоврожайний сорт гарної якості (BQG 3); щільноколосий тип з доброю зимостійкістю; висока стійкість до борошнистої роси та вилягання; висока маса 1000 насінин.
 • Лукуллус – середньоранній, сильний (Е+), остистий сорт з вдалим поєднанням врожайності та якості; гарно збалансований з високою та вирівняною якістю зерна (BQG 7); відмінна зимостійкість та озерненість колосу; висока стійкість до борошнистої роси та фузаріозу колосу; гарна посухостійкість (крім Європи зареєстрований в Ірані).
 • Лупус - середньоранній, сильний (Е+), остистий сорт з дуже високою якістю зерна (BQG 8); високий потенціал врожайності; відмінна зимостійкість та посухостійкість; добра стійкість до основних хвороб; при вирощуванні потребує обов'язкового застосування рострегуляторів.
 • Паннонікус – ранньостиглий, сильний (Е), остистий сорт з високою якістю зерна (BQG 7); високий потенціал врожайності; висока стабільність та маса 1000 насінин; стійкий до вилягання та основних хвороб листя.
 • Тацітус - ранньостиглий, цінний (А), безостий сорт продовольчого напрямку (BQG 4); відмінна зимостійкість та стабільність; високий потенціал врожайності, гарна якість зерна; досить низькорослий, стійкий до вилягання.
 • Алтіго – ранній, цінний (В), остистий високоврожайний, посухостійкий сорт; короткостебельний з відмінною стійкістю до вилягання; висока врожайність та маса 1000 насінин.
 • Нордіка – середньоранній, цінний (В), безостий, один із найкращих сортів щодо зимостійкості; високий та стабільний врожай зерна; невибагливий до попередників, витримує пізні посіви, підходить для посушливих зон; висока маса 1000 насінин; гарно кущиться навесні; відмінна стійкість до фузаріозу колосу (низький рівень мікотоксинів) та борошнистої роси.
 • Практік – середньоранній, цінний (А), безостий; високий та стабільний потенціал врожайності; пластичний щодо строків посіву, невибагливий до попередників; гарна зимостійкість; висока стійкість до основних хвороб, вилягання, осипання та проростання в колосі.
 • Ребелл – середньоранній, цінний (А), безостий; високий потенціал врожайності та стабільна якість зерна; гарна стійкість до основних хвороб, вірусних захворювань та ламкості стебла; пластичний щодо строків посіву; гарна компенсаційна здатність добре компенсує літню посуху; густоколосовий тип.
 • Гордіан – середньостиглий, цінний (В), безостий; високоврожайний, короткостебловий, гарно збалансований, компенсаційного типу; відмінна зимостійкість та потужне кущення; висока стійкість до борошнистої роси та бурої іржі; стійкий до проростання в колосі; високий вміст протеїну.
 • Десамо – середньостиглий, цінний (В), безостий; високоврожайний та стабільний сорт з відмінною зимостійкістю; дуже добре підходить для високоінтенсивних технологій; добра стійкість до септоріозу листя, жовтої іржі, проростання в колосі; висока маса 1000 насінин та вміст білку в зерні; компенсаційного типу.
 • Банкір – середньостиглий, цінний (В), безостий високоврожайний сорт інтенсивного типу; адаптований до несприятливих погодних умов та стресових факторів; висока зимо- та морозостійкість, стійкий до різких перепадів зимових температур; добра стійкість до основних хвороб (в т.ч. фузаріозів) та вилягання; високі хлібопекарські властивості.
 • Ванесса – ранньостиглий, цінний (В), безостий сорт інтенсивного типу із середньою висотою стебла, стійкий до вилягання, проростання  та обсипання зерна в колосі; кущіння середнє. Посухостійкість та зимостійкість –  високі; має високу стійкість до головних хвороб листя (борошниста роса, септоріоз, плямистості, іржа) та фузаріозу колосу; показує стабільні врожаї в різних  кліматичних умовах, в т.ч. в південних, посушливих регіонах; дуже швидко розвивається на початку вегетації, тому є придатним для пізніх термінів висіву.
 • Галліо – ранньостиглий, сильний (А), остистий, високоврожайний та посухостійкий сорт; оптимально поєднує раннє колосіння із скоростиглістю та високою зимостійкістю; стійкий до комплексу основних хвороб, має відмінну стійкість до вилягання; характеризується високим вмістом білку, клейковини та гарною натурою, а також стабільним числом падання.
 • Меморі – середньоранній, цінний (В), безостий сорт з дуже високим потенціалом врожайності зерна; висока маса 1000 насінин; відмінна зимостійкість та стійкість до вилягання; оптимальний для вирощування на зрошенні та для господарств які використовують органічні добрива; добра стійкість до борошнистої роси та жовтої іржі.

ОСНОВНІ ДОБРИВА

 • При посіві: Росаферт 12-24-12 100-150 кг/га або Росаферт 15-15-15 100-150 кг/га
 • По мерзлоталому ґрунту (снігу): Росаферт 16-14-07 100 кг/га або Салетросан 26 100-150 кг/га або Аміачна селітра 150 кг/га
 • BBCH 29-31: Аміачна селітра 100-200 кг/га або КАС 100-200 кг/га (згідно показників N-pilot)
 • BBCH 37-39: Аміачна селітра 50-100 кг/га або КАС 50-100 кг/га
 • BBCH 71-92: Карбамід 3-5% розчин
 • Після збирання врожаю: Атрігран 100-300 кг/га + Салетросан 26 100-150 кг/га або Сульфат амонію 150 кг/га

ПРОТРУЙНИКИ

СПЕЦІАЛЬНІ ТА МІКРОДОБРИВА

ГЕРБІЦИДИ

ФУНГІЦИДИ                    

ІНСЕКТИЦИДИ                    

РЕГУЛЯТОРИ РОСТУ

АД`ЮВАНТИ

Разом з страховими гербіцидами, фунгіцидами, інсектицидами, спеціальними та мікродобривами:

АНТИСТРЕСАНТИ