Міжнародна конференція AVENTRO Sarl – ЕРІДОН

region
Область:
Київська
date
Дата проведення:
28 лютого 2019
tema
Тематика:
біопрепарати та ад'юванти
org
Організатор:
МПП Фірма "Ерідон", AVENTRO Sarl

28 лютого 2019 у м. Київ відбулася Міжнародна конференція AVENTRO Sarl («АВЕНТРО Сарл») – ЕРІДОН. Участь у заході прийняли представники виробників та партнерів із США, Іспанії, Литви, Румунії, Білорусі, Чехії, Польщі, а також українські агровиробники з різних куточків України.
Відкрив конференцію директор швейцарської компанії AVENTRO SarlЗбішек Брабек. Від МПП Фірма «Ерідон» учасників привітав заступник керівника відділу технологічної підтримки - Віталій Грищенко.

Першим з доповіддю виступив віце-президент з маркетингу та розвитку компанії MillerМайк Фаєрі. Представник американської компанії розповів про більш ніж 80-ти річну історію компанії та представив вже добре відомі українським господарникам продукти:

Наступними виступали преставники іспанського виробника Bioiberica S.A.U. – генеральний директор Луїс Солера та директор з експорту Ігнасі Понс. Компанія Bioiberica S.A.U. є глобальним гравцем на ринку біотехнологій, які направлені на покращення здоров’я та благополуччя людей, тварин та рослин. Основний бізнес компанії – ідентифікація, екстракція і розвиток біо-молекул натурального походження, які перетворені у високоякісні продукти для фармацевтики, харчових добавок, ветеринарії і сільськогосподарської діяльності. Серед продуктової лінійки Bioiberica найбільш популярними продуктами є:

Особливий наголос був зроблений на продуктах Терра-Сорб®. Це натуральний препарат із 33-річною історією є кращим партнером в боротьбі зі стресом рослин і використовується у більш, ніж 65 країнах світу. У виробництві зазначеного продукту застосовується технологія Enzyneer®, яка дозволяє вилучати біологічно активні сполуки (амінокислоти) шляхом ферментативного гідрозілу. Під час доповіді були представлені результати багаторічних застосувань у різних країнах світу, в тому числі, в Україні.

Повілас Друліс, директор компанії Agrotikslas з Литви розповів про виклики, які пов’язані зі зміною клімату та інтенсивним агровиробництвом. Зокрема, продемонстрував досвід роботи препаратів Терра-Сорб® на озимій пшениці, цукрових буряках, озимому ріпаку, а також приклади результати роботи препарату Мультимастр

Дан Попеску – власник румунської дистиб'юторської компанії AECTRA (номер №1 на ринку Румунії) також розкрив тему Глобальної продовольчої безпеки в динаміці. Доповідач звернув особливу увагу на проблеми ґрунту, клімату та використання засобів захисту рослин. До 70% проблем у вирощуванні сільгоспкультур стосуються абіотичних стресів. Допомогти вирішити ці проблеми можуть біостимулятори. В першу чергу, це стосується препаратів Терра-Сорб® Фоліар та Терра-Сорб® Комплекс, Мультимастр та Блек Джек

Інна Бруй, кандидат сільськогосподарських наук, представник «Національної академії землеробства Республіки Білорусь» та Ігор Епішко, комерційний директор компанії «НьюТерра» розповіли про 10-річний досвід використання продуктів AVENTRO Sarl для обробки насіння та боротьби зі стресом рослин в Білорусії. Окрім вже згаданих продуктів, наші білоруські колеги активно використовують продукти Аміноквелант.

Іржі Долежал – представник знайомої багатьом в Україні чеської насіннєвої компанії Oseva, розповів про досвід продажів та застосування Терра-Сорб® в Чехії для протруювання насіння та зняття різних видів стресу у польових культур.

Шимон Цеслінський – представник польської компанії Bioagris, детально розкрив тему застосування ад’юванта МультиМастр. Спеціаліст продемонстрував відео, зняте за допомогою спеціальної фото- та відеотехніки, яке наочно демонструє різницю між МультиМастр та продуктами на основі органосиліконів.

Велика увага світових виробників, а також інтерес українських сільгоспвиробників до нових продуктів демонструють значний розвиток аграрного ринку України. 

Спільними зусиллями досягнемо підвищення ефективності агровиробництва!
 

19 ms. PHP memory: 2097152 (512704)