Волинь. День поля на базі ТОВ «Фелікс Агро»

region
Область:
Волинська
date
Дата проведення:
13 червня 2018
tema
Тематика:
Озима пшениця, озимий ріпак, технології вирощування
org
Організатор:
МПП Фірма "Ерідон", DSV
point
Назва господарства:
ТОВ «Фелікс Агро»

Черговий спільний День поля компаній «Ерідон» та DSV відбувся на Волині, в с. Струмівка та на базі господарства ТОВ «Фелікс Агро». Близько 50 чоловік завітало на захід, основною темою якого були озимі культури від компанії DSV та оптимальні рішення від технологічних експертів компанії «Ерідон» на поточний сезон. Захід відвідали партнери компанії з Волинської та Рівненської областей, а також представники Департаменту агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації.

Керівник підприємства, Павло Давидюк, на демонстраційному полі в с. Дідичі, Ківерцівського району, особисто ознайомив учасників дня поля з технологією вирощування озимої пшениці

Микита Суворов, менеджер з розвитку продуктів для мінерального живлення рослин компанії «Ерідон», розкрив основні аспекти мінерального живлення в цьому сезоні. Неабиякий інтерес викликав аналітичний пристрій SoilCare, який здатний визначити сольовий рН-ґрунту за 2-3 хв., в той час як стандартний аналіз триває близько 2 годин. Крім того, великої уваги агровиробників привернув концептуальний сервіс «Мережа мінерального живлення та прогнозування» з інноваційними підходами до визначення потреби рослин у мінеральному живленні. Спеціаліст також відповів на всі питання стосовно бельгійських гранульованих добрив Росаферт, позакореневих Розалік та Розасоль.

Підвищена цікавість учасників була прикута до меліоранту Атрігран від фінської компанії Nordkalk, який здатний вирішити проблему закислення ґрунтів.

На демонстраційному полі, компанія DSV, в особі Івана Тимчишина, продемонструвала лінійку гібридів озимого ріпаку, а саме сорти:

Були оглянуті також посіви озимої пшениці з сортами:

Дякуємо партнерам, учасникам та бажаємо всім гарних врожаїв!     
 

7 ms. PHP memory: 2097152 (511632)