DSV («ДСВ», Німеччина)

TOB "ДСВ-Україна" є дочірньою структурою компанії Deutsche Saatveredelung AG (DSV), яка була заснована в 2010 році в Україні.

DSV - провідна німецька компанія у сфері рослинництва, яка має 90-річну історію. Приблизно 800 акціонерів, головним чином фермери та співробітники, мають частки в основному капіталі компанії DSV (10% максимум акціонера).

Компанія DSV утримує на території країни та поза її межами значну участь у капіталі видатних компаній, які займаються рослинництвом, і має 100% дочірніх підприємств в Польщі, Франції, Сполученому Королівстві, Нідерландах, Данії та в тому числі Україні. Більше 600 робітників залучені до роботи з компанією DSV.

Компанія нараховує велику кількість різних станцій з виведення нових видів насіння, розташованих в усіх кліматичних зонах Європи. Україна знаходиться у континентальній кліматичній зоні і компанія DSV вже багато років займається цілеспрямованою селекцією сортів і гібридів для цієї зони. Напружена робота в селекції і дослідженнях дозволила DSV зайняти лідируючі позиції в Німеччині, Європі та Україні.

Селекція, виробництво, консультування та збут посівного зерна є основною ціллю компанії. Основною задачею є селекція трав, ріпаку, кукурудзи (збут), злаків та проміжних культур. «Все від одного виробника» - є основним девізом компанії.

Перейти в Каталог товарів Насіння

6 ms. PHP memory: 2097152 (509136)