• Агроінфо
  • Новини
  • Комплексні гранульовані добрива Росаферт від європейського лідера вже на українському ринку

Комплексні гранульовані добрива Росаферт від європейського лідера вже на українському ринку

Компанія «Ерідон» представляє на українському ринку лінійку комплексних гранульованих добрив торгової марки Росаферт від бельгійської компанії Rosier. Цей виробник входить до групи компаній Borealis – європейського лідера з виробництва добрив, і вже добре відомий українським аграріям своїми рідкими добривами Розалік та водорозчинними кристалічними добривами Розасоль, які використовуються для позакореневого підживлення, внесення у системах фертигації та для обробки посівного матеріалу.

Добрива Росаферт призначені для забезпечення збалансованого живлення рослин протягом старту розвитку та періоду формування вторинної кореневої системи в ґрунтах різних типів. Використання високоякісної сировини та високотехнологічної грануляції при виробництві цих добрив забезпечує підвищення коефіцієнту засвоєння поживних елементів та мінімізує їх втрати. Усі поживні елементи добрив Росаферт рівномірно розподілені у кожній гранулі, що забезпечує однакову їх питому вагу і, відповідно, рівномірний розподіл поживних речовин у ґрунті при внесенні. Елементи живлення у складі добрив представлені у легкодоступній формі та гарантують подовжене забезпечення рослин елементами живлення. Формула гранул Росаферт розроблена на основі моно-, діамоній фосфату та монокальцій фосфату, містить безпосередньо доступний рослинам нітратний і амонійний азот та легкозасвоювані форми калію. Кожен продукт Росаферт має у складі збалансоване співвідношення NPK та сірки (9-24%), вміст якої забезпечує максимальне засвоєння азоту з добрива та ґрунту.

Гранули добрив Росаферт характеризуються високою міцністю – 7 кг/см2, завдяки чому набагато менше деформуються та утворюють пил під час транспортування і застосування, що також покращує рівномірність внесення добрив і зменшує втрати. Добрива Росаферт вирізняються відмінною гранулометрією (середній діаметр складає 3,5 мм), оптимальною варіацією розмірів та високою питомою вагою в 1030-1100 кг/м3, що забезпечує покращення рівномірності їх розкидання. Використання добрив Росаферт усуває проблему, яка виникає при використанні тукосумішей, складених із кількох простих гранульованих добрив та мають велику перевагу над традиційними складно-змішаними добривами. 

На сьогодні асортимент гранульованих добрив Росаферт представлено в Україні такими продуктами:

  • Росаферт NPK 15-15-15 - добриво, яке, окрім NPK, містить 15% SO3, що забезпечує ефективніше засвоєння N як з добрива, так і з ґрунту. Продукт рекомендується для внесення під більшість польових культур на ґрунтах із середнім та підвищеним вмістом доступних форм калію та фосфору. Володіє подовженим періодом ефективного забезпечення рослин на фосфор.
  • Росаферт NPK 12-24-12 NPK добриво з вмістом 9% SO3. Подібне співвідношення основних елементів живлення забезпечує добрий старт розвитку культури і насамперед стимулює наростання кореневих волосків на фоні суттєвого збільшення загальної кореневої маси. Рекомендується для використання на ґрунтах із недостатнім забезпеченням фосфору та середнім і підвищеним вмістом калію. Також відмінне добриво для припосівного внесення під соняшник та кукурудзу на зерно на більшості типів ґрунтів. Застосування цього продукту забезпечує суттєве збільшення врожайності за рахунок синергії азоту та сірки, 3-х форм фосфору та калію, які є найкращою комбінацією для припосівного застосування.
  • Росаферт NPK 15-15-15 (SOP) - безхлорне NPK добриво з високим вмістом SO3 – 21%. Цей продукт рекомендується для живлення культур, чутливих до хлору, зокрема більшості овочевих культур та плодових насаджень. Найефективніше застосовувати на ґрунтах зі збалансованим забезпеченням доступними формами фосфору та калію. Підвищений вміст сірки сприяє більш повному споживанню культурними рослинами азоту з добрив та ґрунту.
  • Росаферт NPK 12-12-17+ТЕ - безхлорне добриво, яке, крім NPK, містить 2% MgO, 24% SO3, а також основні мікроелементи: B, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn. Цей продукт рекомендується для застосування під картоплю, овочеві культури та ягідники на ґрунтах, бідних на калій та з низьким вмістом доступних форм мікроелементів. Збалансований продукт для припосівного внесення під картоплю на ґрунтах з однаковим рівнем забезпечення рухомими формами фосфору та калію. Зазначені добрива найефективніше застосовувати шляхом внесення при посіві сільгоспкультур. За умови їх внесення в розкид рекомендовані норми збільшуються на 15-20% і навіть більше.

Виведення на ринок гранульованих добрив Росаферт розширює доступ українських аграріїв до високоякісних продуктів, які виробляються з використанням сучасних європейських технологій та стандартів, і надає можливість придбати ці продукти за конкурентною ціною. Вся лінійка добрив Росаферт наявна у національній складській мережі компанії «Ерідон» у 600 кг та 1200 кг біг-бегах і доступна для швидкого замовлення й відвантаження вже сьогодні. Тим часом компанія продовжує працювати над розширенням асортименту продуктів Росаферт.

12 ms. PHP memory: 2097152 (526800)