Семінар у смт Козелець

region
Область:
Чернігівська
date
Дата проведення:
22 січня 2020
tema
Тематика:
живлення, захист, насіння РАЖТ
org
Організатор:
Ерідон

22.01.2020 був проведений семінар для партнерів компанії "Ерідон" з Чернігівської області. Під час заходу у смт Козелець розглянули наступні теми:

  • Системи живлення і захисту озимої пшениці, озимого ріпаку, кукурудзи, соняшнику у сезоні 2020 року;
  • Ексклюзивні продукти від "Ерідон" та їх ефективне використання в технології вирощування сільськогосподарських культур;
  • Гібриди кукурудзи РАЖТ у 2020 році, що придатні для вирощування в умовах Чернігівщини, їх характеристика;
  • Нова сервіс-послуга від "Ерідон" - агрохімічне обстеження ґрунту. 

Микита Суворов, менеджер з розвитку продуктів для мінерального живлення рослин компанії "Ерідон" доповів про системи живлення озимої пшениці, озимого ріпаку, кукурудзи, соняшника з використанням ексклюзивних продуктів в технології вирощування. Висвітив важливе значення сірки у живленні рослин і розповів про лінійку сірковмісних добрив, що поставляє компанія - Салетросан і Тіосульфат амонію, особливості їх використання.

Були представлені системи удобрення сільськогосподарських культур з використанням Росаферт 12-24-12Росаферт 15-15-15Росаферт 16-14-07Росаферт 12-12-07+ТЕ. Детально було обговорено значення і вплив на формування врожаю фосфору і окремих мікроелементів. Також представлена лінійка водорозчинних кристалічних добрив Розасоль, рідких водорозчинних добрив Розалік та показано їх місце в системі живлення рослин, строки, способи застосування.

Наостанок, спеціаліст звернув увагу на значення кислотності ґрунту і доступності елементів живлення для рослин та представив дієвий інструмент впливу на цей фактор - вапнякове добриво AtriGran.

Володимир Матраєв, менеджер з агрономічних питань розповів про окремі елементи системи захисту озимої пшениці, озимого ріпаку, кукурудзи, соняшнику з використанням ексклюзивних препаратів від компанії "Ерідон". Були представлені препарати-стимулятори на основі амінокислот і біологічно активних речовин для обробки насіння і рослин – Ерайз, Міллерплекс. Не оминув і засоби захисту рослин:

Звернув увагу на проблему підвищення роботи препаратів при внесенні, проблему промивання ґрунтових гербіцидів і їх застосування на легких ґрунтах. Як вирішення цієї проблеми запропоновано ефективний ад’ювант Мультимастр.

Михайло Салоїд, менеджер з розвитку насіння компанії "Ерідон", представив і дав характеристику гібридів кукурудзи РАЖТРЖТ Макксалія, РЖТ Екксклам, РЖТ Ліпеккс, РЖТ Ферокксі, РЖТ Футюріккс, РЖТ Вінккс, РЖТ Гекксагон. Він розповів про результати врожайності цих гібридів в умовах Чернігівщини на демонстраційних і виробничих посівах, а також звернув увагу на особливості технології вирощування кукурудзи в сезоні 2020.

У кінці заходу Микита Суворов представив сервіс-послугу компанії "Ерідон" - агрохімічний аналіз ґрунту. Розповів про те, що складання системи удобрення і вирішення проблем з живленням рослин починається з результатів аналізу ґрунту та залежить від їх точності, правильності виконання операцій. Детально висвітлив всю процедуру відбору зразків і проведення аналізу, переваги над конкурентами і цінову політику залежно від параметрів.

До нових зустрічей!

10 ms. PHP memory: 2097152 (512264)