• Агроінфо
  • Агропомічник
  • Добрива ROSALIQ (Розалік) – ефективні продукти для позакореневого живлення

Добрива ROSALIQ (Розалік) – ефективні продукти для позакореневого живлення

Позакореневе підживлення з успіхом використовується в рослинництві вже не перше десятиліття та набуває все більшого поширення, особливо в інтенсивних технологіях вирощування сільськогосподарських культур. При листовому живленні макро- та мікроелементи дуже швидко включаються в синтез органічних речовин у тканинах листка, або переносяться в інші органи і використовуються в метаболізмі. 

У зв’язку з цим особливої актуальності набуває застосування високоефективних добрив для позакореневого підживлення рослин з метою оптимізації перебігу фізіологічних процесів, нівелювання дефіциту елементів живлення в критичні періоди росту та розвитку, що в кінцевому результаті приводить до підвищення врожайності та покращення якості сільськогосподарської продукції.

ROSALIQТМ від компанії Rosier – унікальні рідкі водорозчинні добрива, що містять від одного до декількох мікроелементів та призначені для позакореневого підживлення рослин

ПЕРЕВАГИ БЕЛЬГІЙСЬКИХ ДОБРИВ ROSALIQ (РОЗАЛІК):

  • Нівелюють дефіцит мікроелементів
  • Відмінна сумісність у широкому інтервалі pH 
  • Висококонцентровані продукти
  • Розчинні навіть у дуже жорсткій воді
  • Зручне фасування
  • Комплексні та моно- продукти
  • Не містять важких металів та хлору

Позакореневе підживлення є високоефективним та обов’язковим елементом оптимізації системи удобрення і не замінює основного внесення добрив у ґрунт, а навпаки, покращує засвоєння та споживання рослиною елементів через кореневу систему з ґрунту. Добрива ROSALIQ (Розалік) в своєму асортименті мають широку лінійку продуктів для позакореневого підживлення:

  • Розалік (Zn, P, N, S) завдяки оптимальному співвідношенню цинку та фосфору (з азотом та сіркою) забезпечує пряму дію на стимулювання синтезу рослинами фітогормону ауксину, який спрямовує культурні рослини на формування потужної кореневої системи. Дана стимуляція сприяє кращому забезпеченню рослин ґрунтовою вологою протягом періоду вегетації та зменшує непродуктивні втрати потенційного врожаю, який формується підчас ґрунтової посухи у спекотні дні протягом вегетаційного періоду. Середня норма застосування: 2,5-3 л/га. Фази застосування: соняшник – 2-3-тя пара справжніх листків, кукурудза – 4-6 лист, соя – 3-4-й трійчастий лист, зернові-колосові (весняна вегетація) – фаза повного кущіння (ВВСН 26-28). Добре сумісний з більшістю бакових партнерів.
  • Розалік (Zn) є одним з найбільш концентрованих цинкових продуктів, який створений для корекції дефіциту цього елементу на кукурудзі, озимій та ярій пшениці, плодових, овочевих та винограді. Середня оптимальна норма застосування даного продукту знаходиться у межах 0,7-1,0 л/га. На кукурудзі якісне цинкове живлення сприяє закладці качану у найвищий точці (+10% по врожайності) та стимулюванню процесу фотосинтезу. На зернових-колосових культурах Розалік (Zn) сприяє інтенсивному кущінню в осінній та весняний періоди. На овочевих та ягідних культурах цей мікроелемент покращує ріст плодів (ділення клітин) та отримання продукції з високими показниками товарності. Обробка плодових дерев після збирання врожаю підвищує стійкість плодоносних бруньок до несприятливих погодних умов у зимовий період.
  • Розалік (Mg, Mn, S, N)  – концентроване азотно-магнієве добриво з високим вмістом марганцю та сірки, яке використовується для позакореневої обробки рослин в інтенсивних технологіях вирощування сільськогосподарських культур із дозою 2-4 л/га. Дане добриво є універсальним за своїм ефектом стимулювання процесу фотосинтезу у будь-яку фазу росту та розвитку культури (окрім технічної стиглості). Основний результат позакореневого застосування даного продукту – стабільний «грін ефект» та забезпечення рослин доступним марганцем протягом 1-1,5 тижнів після застосування. Найвища ефективність використання Розалік (Mg, Mn, S, N) спостерігається при позакореневому підживленні в першій половині вегетації таких культур, як картопля, цукровий буряк, озимий ріпак, озима пшениця, плодові дерева за вирощування на ґрунтах із низьким вмістом доступних форм марганцю та магнію, а також сірки.
  • Розалік (B, Mo, S) – є продуктом, який по своїй ефективності здатний витіснити з ринку моно-продукти з бором, які вносяться на ранніх стадіях росту та розвитку наступних культур: фаза розетки листків на озимому ріпаку, фаза 3-ого трійчастого листка на сої та 2-3-х листків на гороху. Застосування добрива Розалік (B, Mo, S) дозволяє разом з внесенням необхідного у дані фази бору, забезпечити рослини на легкодоступну сірку та необхідну кількість молібдену. Молібден виступає на озимому ріпаку як елемент, який посилює споживання рослинами з ґрунту азоту з мінеральних добрив, які були внесені під запланований врожай. На бобових культурах (соя та горох) добриво Розалік (B, Mo, S) стимулює заселення бульбочковими бактеріями та їх роботу (іннокулянти) та покращує забезпечення рослин азотом протягом вегетації. Норма внесення: 1,0-1,2 л/га. Добре сумісний з більшістю бакових партнерів.
  • Розалік (PK+ME) – є продуктом, який містить 2 форми фосфору та мікроелементи. Він сумісний у бакових сумішах з більшістю продуктів для позакореневого внесення. Окрім даних переваг цей продукт є «найм’якішим» для рослин серед фосфоровмісних продуктів та може безпечно застосовуватись у найбільш тендітні для формування врожаю фази: цвітіння та налив зерна. Застосування даного продукту в ці періоди росту та розвитку забезпечує збільшення маси 1000 насінин та покращення якісних показників врожаю (вміст клейковини, білку тощо). Норма внесення: 1,5-2,0 л/га.
  • Розалік (В) – універсальний швидкодіючий рідкий бор-вмісний продукт для позакореневого внесення, який містить 150 г/л діючої речовини у вигляді бор-етанол аміну. Доступність бору з даної речовини наближається до 100% (92-98%). Для прикладу: більш концентровані продукти, такі як борна кислота (вміст бору 17,4%), забезпечують доступність бору в межах 10-15%. Розалік (В) є універсальним продуктом для подолання дефіциту в даному елементі таких сількогосподарських культур, як соя (фаза 2-3-ого трійчастого листа, бутонізації), соняшник (період початку формування кошику або «зірочка»), озимий та ярий ріпак (фаза розетки листів та бутонізація). Крім того, останнім часом, застосування добрива Розалік (В) є ефективним на пшениці (фаза початку осіннього кущіння) та кукурудзі (4-6 листок). Норма внесення є універсальною та складає 1,0-1,5 л/га. Основний ефект від застосування – посилення розвитку точок росту у рослин, збільшення кількості вегетативної маси та посилення розвитку кореневих волосків у сільськогосподарських рослин.
  • Розалік (B, Ca) – унікальний B + Ca вмісний продукт, виготовлений на основі суспензії, з пролонгованим ефектом до 21 доби після застосування. Основний фокус використання даного добрива – плодові, ягідні, овочеві культури, зокрема, картопля. Завдяки оптимальному співвідношенню елементів живлення (173 г/л кальцію (CaO) та 101 г/л бору) даний продукт стимулює швидке проростання пилкових трубок, запліднення і рівномірний ріст плодів та ягід. Ефективним є 3-4 разове застосування продукту на плодових культурах (яблуня та груша – 1,0-1,5 л/га: перед цвітінням та 2-3 рази після цвітіння), на винограді (2-3 л/га – 2 обробки після формування грона) та томатах (1,0-1,5 л/га – на початку бутонізації та через 14 діб після цвітіння).
  • Розалік (Ca, Mg, N + МЕ) – рідке водорозчинне добриво з високим вмістом кальцію, магнію та мікроелементів. Основне призначення даного продукту: забезпечити рівномірний ріст плодів (Са) у плодових, ягідних та овочевих культур. Окрім росту плодів, Розалік (Ca, Mg, N + МЕ) посилює роботу фотосинтетичного апарату рослин (Mg), гармонійний розвиток та функціонування усіх ферментних систем рослин (N + МЕ) під час наливу врожаю. Оптимальна кратність внесення продукту – 2-5 обробок протягом вегетаційного періоду. Важливим є застосування Розалік (Ca, Mg, N + МЕ) у період активного збільшення маси врожаю. Особливо це актуально за умов фертигації, зрошення дощуванням та рясних опадів у другу половину вегетації. Спектр культур: яблуня, груша, слива, вишня, черешня, персик, абрикос, томати, перець, капуста та полуниця. Середня доза внесення: 2-5 л/га.

Заступник керівника Відділу технологічної підтримки «ЕРІДОН» 
ЧЕРНЕНКО Євген Петрович |
(050)-373-95-24

Де придбати?

7 ms. PHP memory: 2097152 (537432)