• Види діяльності
  • Насіння
  • Насіння гороху польового

Насіння гороху польового

i Корисна інформація
Назва
Виробник
Група стиглості
Аватар
Selgen
Середньостиглий
Вельвет
SAATBAU
Середньоранній
Стабіл
SAATBAU
Середньостиглий

Калькулятор норми висіву насіння Де придбати?

 
Корисна інформація

Насіння польового гороху від компанії ЕРІДОН

Використання високопродуктивних агрокультур дозволяє отримати максимальний дохід за умовою їх правильного вибору і дотримання технології вирощування. Завдяки компанії ЕРІДОН, Ви можете насіння польового гороху купити в Україні на виключно взаємовигідних умовах. Компанія реалізує великий асортимент сортів, які забезпечують відмінну врожайність в умовах нашої країни.

Якість насіння і особливості зберігання

Ми здійснюємо поставки насіння безпосередньо від провідних компаній, що працюють у сфері селекції. Оскільки  нашою метою є зробити так, щоб якісне насіння польового гороху можна було купити в Україні, ми працюємо з довіреними селекційними компаніями Limagrain (Лімагрейн), Saatbau (Заатбау), Selgen (Селга). Під час зберігання, ми підтримуємо оптимальну температуру і вологість насіння на наших складах.

Продукція, яку ми пропонуємо, відповідає вимогам національного стандарту ДСТУ 2240– 93 за наступними показниками:

  • Засмічення пелюшка –  не більше 0,4% (за інформацією отриманою після польовий апробації);
  • У мозкових сортах наявність гладкозернових форм не перевищує 0,3%;
  • Сортова чистота –  не менш 99,8%;
  • Схожість –  мінімальна 92%.

Все насіння польового гороху пройшло сертифікацію і є рекомендованим до використання у нашій країні.

Умови вирощування гороху польового

Польовий горох найбільш підходить для раннього посіву. Більш того, посів гороху пізніше, ніж у першу половину травня, може призвести до втрати 20% врожаю і підвищеного ризику захворювань –  в цю пору, насіння не буде отримувати з ґрунту достатньо вологи, що погано позначиться на його імунітеті: з'явиться вразливість до бактеріозів, грибкових захворювань і аскохітозом.

Для гарної врожайності, необхідно дотримуватися помірної вологості протягом посіву, бутонізації та цвітіння польового гороху. Для цього потрібне регулярне поливання.

Польовий горох краще розвивається у супесчаніках, пухких ґрунтах і суглинках з помірною вологістю, віддає перевагу некислому і неперенасиченому добривами ґрунту.

Для живлення гороху необхідні фосфор і калій, а під час подальших етапів росту –  й азотні добрива. Експерти ЕРІДОН допоможуть Вам скласти найбільш ефективну систему живлення для Вашого врожаю.

Найбільш успішно горох проростає там, де раніше росла картопля, гарбуз або морква. А ось вирощувати горох там, де до цього росла зернобобова культура, не рекомендується, бо це збільшує ризик захворювання культури.

Насіння польового гороху: підтримка ЕРІДОН

Як фахівці, ми розуміємо, що, крім якості самого насіння, високу врожайність гарантують застосування сучасних методів посадки, догляду та збирання сільськогосподарських культур. Тому, наші експерти готові проконсультувати всіх клієнтів, які бажають купити насіння польового гороху, щодо технології вирощування та догляду за врожаєм на кожному етапі агротехнічних робіт:

  • Підготовка ґрунту і насіння до сівби, внесення добрив;
  • Правильний догляд за полями із застосуванням рекомендованих систем захисту і підживлення;
  • Збирання врожаю з мінімальними втратами.

Ми робимо так, щоб купити насіння польового гороху  стало вигідно усм власникам сільськогосподарських підприємств. Наша експертна підтримка гарантує Вам дещо більше, ніж збір якісного, багатого врожаю. Наша допомога гарантує повну окупність Ваших затрат і стабільний розвиток Вашого бізнесу.
 

 

16 ms. PHP memory: 2097152 (536472)