Польова частина спільного Дня поля ТОВ "Україна" та компанія "Ерідон"

region
Область:
Тернопільська
date
Дата проведення:
3 липня 2019
tema
Тематика:
насінництво
org
Організатор:
Ерідон та ТОВ "Україна"
point
Назва господарства:
ТОВ "Україна"

Польова частина спільного Дня поля компанії "Ерідон" та агропідприємства "Україна" залишила враження не гірші, ніж капітальні споруди та передова техніка, про які ми розповідали у попередній новині. Гості заходу отримали змогу особисто побачити насінницькі посіви озимої пшениці та сої, а під час переміщень на автобусах - спостерігати виробничі посіви ріпаку, ячменю. Олег Петрович Крижовачук докладно розповів про роботу всіх ланок господарства, їх матеріальне оснащення та кадрову політику. Агрономічна служба чітко структурована, тож кожен агроном відповідає за свою частку у загальному посіві кожної з культур. Особливості технологій, які Ви можете побачити на світлинах, прокоментував менеджер з агрономічних питань "Ерідон" – Юрій Каній.

В полях гостей зустрічали представники насіннєвих компаній Euralis, DSV, Syngenta, Limagrain, Saatbau, Secobra, Selgen, які вирощуються на полях ТОВ "Україна" та еклюзивно представлені на ринку компанією "Ерідон". Це сорти пшениці озимої:

Сорти сої, що розмножує у насінницьких посівах господарство:

Горох: сорт Есо

Ячмінь ярий:

  • Гладіс
  • Овертюр
  • Гуллівер

Впродовж Дня поля, своєю думкою стосовно співпраці з компанією "Ерідон" у галузі насінництва ділились присутні представники сільськогосподарських підприємств з Хмельницької, Волинської, Івано-Франківської, Чернівецької, Закарпатської, Рівненської, Вінницької, Житомирської, Тернопільської, та Львівської областей. Безумовно, кожен з учасників мав нагоду почерпнути для себе щось цікаве та корисне – як мотивувати персонал, які агрономічні прийоми використати, отримати відповіді на запитання чи обрати кращі сорти для власного господарства. 

Дякуємо всім та чекаємо на наступні зустрічі!

9 ms. PHP memory: 2097152 (512760)