Агропідприємство "Україна" та компанія "Ерідон" − співпраця, яка гарантує успіх!

region
Область:
Тернопільська
date
Дата проведення:
3 липня 2019
tema
Тематика:
насінництво
org
Організатор:
Ерідон та ТОВ "Україна"
point
Назва господарства:
ТОВ "Україна"

Шлях до успіху було розпочато у 2003 році − саме тоді Тернопільський підрозділ компанії "Ерідон" підписав перший контракт з ТОВ "Україна". З того часу представники підрозділу компанії "Ерідон" – менеджери та директор, Живчик Тарас Тарасович, у співпраці з агрономічною службою господарства впроваджують у виробництво інтенсивні технології від "Ерідон". Тернопільський підрозділ забезпечує ТОВ "Україна" не тільки насінням, добривами та засобами захисту рослин, а й повним технологічним супроводом.

Більш ніж 15-ти річна співпраця фірми "Ерідон" та ТОВ "Україна" є чудовим прикладом плідного партнерства агровиробника та дистриб’ютора оборотних засобів для сільського господарства.

Галузь рослинництва у підприємстві сягнула абсолютно нових висот. Було отримано рекордні врожаї пшениці озимої100-115 ц/га, сої55-60 ц/га, кукурудзи на зерно – понад 160 ц/га. З 2017 року розпочалася спільна робота у галузі насінництва, а вже у 2018 році був побудований сучасний насіннєвий завод. Насіння найвищої якості, вироблене у ТОВ "Україна", реалізується компанією «Ерідон» та отримує схвальні відгуки від агровиробників.

На даний час господарство активно розвиває галузі:

 • рослинництва
 • насінництва
 • молочного скотарства та свинарства
 • садівництва та надання послуг зі зберігання фруктів
 • надання послуг зберігання зернових

На території підприємства збудовано нові тваринницькі комплекси, база зі зберігання та обслуговування техніки, комбікормовий завод, елеватор. А для підвищення ефективності напрямку рослинництва, розпочав роботу насіннєвий завод з доробки насіннєвого матеріалу зернових та технічних культур, а саме: пшениці, ячменю, гороху, сої. Продуктивність заводу становить 12 т/год, а досконалість його оснащення дозволяє виробляти якісний посівний матеріал. Виробнича лінія обладнана устаткуванням фірми WESTRUP, яке відповідає всім світовим стандартам даної галузі. До складу лінії входять:

 • машина первинної очистки SD-1000 WESTRUP (Данія)
 • гравітаційний сепаратор HP-8 WESTRUP (Данія)
 • машина тонкої очистки FP-1000 WESTRUP (Данія)
 • трієр FP-1000 WESTRUP (Данія) TR-930 WESTRUP (Данія)
 • спіральний сепаратор HP-8 WESTRUP (Данія)
 • фотосепаратор REZS 4500 AIS SATAKE (Японія)
 • порційний протруювач Niklas (Німеччина) та потоковий протруювач Niklas (Німеччина)
 • сушарка FBD-1500 WESTRUP (Данія)
 • транспортне обладнання Perry of Oakley Ltd (Англія) та Simatek (Данія)

Завдяки широкій мережі представництв по всій території України, компанія "Ерідон" веде реалізацію насіння, вирощеного на полях ТОВ "Україна" та виробленого на сучасному насіннєвому заводі. З цієї нагоди було вирішено провести День поля. Приблизно 200 головних спеціалістів та власників господарств з Центру, Заходу та Північного Заходу України приїхали 3 липня 2019 року до с. Скорики, Підволочиського району, Тернопільської області, щоб оглянути насіннєвий завод та оцінити стан насіннєвих посівів пшениці озимої, ячменю ярого, сої та гороху.

Пленарну частину семінару від імені компанії "Ерідон" відкрив Кролевець Сергій Вікторович. Він ознайомив присутніх із сьогоденням компанії та планами на майбутнє щодо реалізації насіння зернових та технічних культур у рамках співробітництва з ТОВ "Україна". Стратегія розвитку полягає у надійності та відповідальності, широкому асортименту та комплексному підході: територіальне покриття та логістика, набір ефективних фінансових рішень та агротехнологічний супровід.

Лідерство компанії - це не лише обсяг, а ще й корпоративна поведінка та бізнес-кодекс, що формують плідні взаємовідносини та довіру між дистриб’ютором та сільгоспвиробниками шляхом послідовного виконання зобов’язань.

Почесним гостем семінару був керівник ПОП "Іванівське" Білик Антон Іванович, який подякував усім присутнім за їх працю та наголосив, що сільське господарство є стратегічною галуззю Тернопільщини і України в цілому. Антон Іванович високо оцінив роботу Олега Петровича Крижовачука щодо розвитку матеріальної бази господарства та інфраструктури села, яка забезпечує гідні умови життя та праці громади. 

Керівник ТОВ «Україна», заслужений працівник сільського господарства, Герой України, Крижовачук Олег Петрович, підсумовуючи всі висловлювання відзначив, що господарство розпочало свою співпрацю з компанією "Ерідон" ще 16 років тому й успішно продовжує та розвиває її сьогодні. Результати цієї роботи кожен зміг побачити на власні очі впродовж дня.

Оскільки матеріал з Дня поля вийшов дуже об’ємним – ми вирішили розділити його на три частини:

 • Пленарна частина та огляд матеріально-технічної бази
 • Огляд посівів 
 • Сад та фруктосховище

Тому чекайте найближчим часом наступний випуск новин про ТОВ «Україна» на нашому сайті та сторінці "Ерідон" у Facebook.

8 ms. PHP memory: 2097152 (513600)