Euralis Semences («Євраліс»)

Кооперативна Група Євраліс була створена на південному заході Франції у 1936 році французькими фермерами, виробниками пшениці. Сьогодні Група налічує 12000 акціонерів та 5200 співробітників. 

Євраліс Семенс, насіннєвий підрозділ французької кооперативної Групи Євраліс. Щорічно компанія інвестує 13% свого обігу у дослідні програми, метою яких є виведення найкращих гібридів, ідеально придатних до різних умов вирощування. Усі інновації компанії спрямовані на виробництво насіння високої якості. Це завдання в Європі виконують три заводи компанії: перший із них — у м. Лескар (Франція), другий — у Севільї (Іспанія), та третій — поблизу Черкас, с. Білозір’я (усі вони ідентичні щодо високої якості виробництва). Для створення інноваційних гібридів Євраліс Семенс використовує найсучасніші лабораторні технології та більш ніж 20-річний досвід у молекулярному маркуванні і біотехнологіях для прискорення генетичного прогресу. Ці технології підтримуються широкою мережею випробувань на більш ніж 500 000 ділянках по всій Європі.

ТОВ «Євраліс Семенс Україна» (український підрозділ французької кооперативної Групи Євраліс) налічує 350 співробітників та повністю контролює вертикально-інтегрований виробничий цикл насіння: польове виробництво, доробка і кондиціонування насіння на заводі Євраліс на Черкащині, операційний маркетинг та комерціалізація в межах України. Компанія щорічно закладає широку мережу демонстраційних та технологічних випробувань своєї продукції по всій території України, а відділ наукових розробок і досліджень тестує новостворені гібриди та досліджує їхню адаптивність до нашого клімату. 

Компанія Євраліс Семенс Україна пропонує фермерам гібридне насіння кукурудзи від раннього до середньо-пізнього ФАО, насіння соняшника, що відповідає потребам фермерів в усіх сегментах ринку, а також насіння сої, сорго та озимого ріпаку.

Перейти в Каталог товарів Насіння

5 ms. PHP memory: 2097152 (509728)