Технологічні семінари на Харківщині

region
Область:
Харківська
date
Дата проведення:
16 лютого 2021 — 18 лютого 2021
tema
Тематика:
Системи живлення та захисту культур
org
Організатор:
Ерідон, DSV, RAGT

У період з 16 по 18 лютого 2021 року компанія "Ерідон" спільно з компаніями DSV та RAGT провели три семінара на тему: "Коригування систем живлення стимуляції та захисту рослин в сезоні 2021". Учасниками заходу стали партнери компанії у Харківскій області, які зустрілись зі спеціалістами у містах Лозова, Ізюм та Красноград.

Під час заходів було обговорено та висвітлено ряд питань, пов’язаних з проблемами, з якими все частіше стикаються сільгоспвиробники в умовах змін клімату, а також непередбачуваних погодних умов. Для цього був проведений аналіз досвіду минулого сезону та виявлено ті критичні точки, на які можливо вплинути, щоб зменшити ризки і забезпечити високу рентабельність агровиробництва. 
 
Семінар у м.Ізюм розпочався з привітального слова від керівника Лозівського регіонального підрозділу Євгена Когтенко. Він представив учасників заходу та висловив подяку за співпрацю усім присутнім, розповів про плани розвитку компанії в регіоні, а також можливості для подальшого розвитку взаємовигідної співпраці.

Першим зі спікерів виступив менеджер компанії DSV, Олександр Рибалко. Він презентував нові гібриди ріпаку та окремо зупинився на технології вирощування озимого ріпаку, озимих зернових в умовах дефіциту вологи та мінливих погодних умов (строки посіву, густоти, застосування регуляторів росту тощо).

Другим узяв слово Костянтин Кречун - менеджер з агрономічних питань "Ерідон". Він зробив аналіз допущених помилок при вирощувані основних культур в регіоні та розповів про способи їх вирішення за допомогою біостимуляторів та ад'ювантів від Aventro, а саме:

Обговорили і стратегію підживлення озимини сумішю КАС 32 з Thio-sul® (розчин тіосульфату амонію) та всі переваги такого агроприйому, а також питання підживлення рослин позакореневими добривами з метою впливу на розвиток кореневої системи. Пзінше спеціаліст презентував систему захисту рослин із застосування продуктів бренду IFAGRI та продемонстрував вплив на врожайність соняшнику та ярових культур внесення Росаферт марки 12-24-12, 15-15-15 та 16-14-07. У системі захисту соняшника зробив акцент на препаратах Букат, Вето та Тріафер. Серед ґрунтових гербіцидів виділив: Про-стар, Тайгедер, Пропоніт Т та Полтер Голд, а для зменшення фітотоксичності порекомендував застосувавати вищезгаданий мультифункціональний ад'ювант Мультимастр.

Після перерви менеджер з розвитку продуктів "Ерідон", Віктор Сверіда, розповів про передумови та переваги застосування препаратів від компанії Aventro у технологіях вирощуванні культур. Спеціаліст детально зупинився на таких препаратах, як Міллерплекс, Блек Джек, добривах Премиант та їх вплив на кореневу систему рослини.


 
Завершив семінар представник компанії RAGT, Євген Гордоченков, який розповів про новинки компанії, особливості гібридів кукурудзи та соняшнику.

Дякуємо всім та чекаємо на нові зустрічі!

12 ms. PHP memory: 2097152 (512136)