• Агроінфо
  • Агропомічник
  • Лінійка добрив-коректорів метаболізму ПРЕМИАНТ® від компанії Ecoculture

Лінійка добрив-коректорів метаболізму ПРЕМИАНТ® від компанії Ecoculture

Інтенсивне вирощування польових та плодово-овочевих культур передбачає систему живлення та заходи, які в певній мірі порушують природну модель розвитку рослин. Часто це має негативні наслідки для самої інтенсифікації та несприятливо впливає на врожайність. Британо-Іспанська компанія Ecoculture спеціалізується на розробці та впровадженні добрив із фізіологічним ефектом. Завдяки запатентованим формуляціям та поєднанню елементів живлення з глибинним розумінням фізіології рослин, добрива дозволяють коригувати модель розвитку сільськогосподарських рослин безпечним способом через власний обмін речовин рослини. Пропонуємо добрива лінійки Премиант:

Розглянемо детальніше їх склад, переваги та норми витрат:

Склад:

Добриво Склад, % w/w Питома щільність, г/мл pH
N CaO K2O Zn Cu Mn Fe B
Премиант Дельта-Са 15 9           0,2 1,32 2,0-3,0
Премиант Дельта-К 15   8,5           1,202 2,9-3,9
Премиант Омега 5 8   3         1,3 1,0-3,0
Премиант Альфа 2     2 0,5 1 2   1,215 2,5-3,0

 Переваги:

  • Висока біодоступність
  • Висока сумісність у бакових сумішах
  • Безпечні для рослин
  • Підвищення екологізації виробництва
  • Підвищення якості врожаю
  • Живлення + біостимуляція

Норми застосування:

Препарат Норма витрати, л/га Кількість обробок
Премиант Дельта-Са 2,0-5,0 2-5
Премиант Дельта-К 2,0-5,0 2-5
Премиант Омега 0,5-1,0 1-3
Премиант Альфа 0,5-1,0 1-3

Про добрива:

Добрива серії Дельта розроблені для оптимізації азотного живлення культур. Завдяки біодоступній формуляції азоту, яка стабілізована кальцієм (коли є потреба підвищити стійкість рослин до стресових факторів або забезпечити додатковим джерелом біодоступного кальцію) або калієм (коли необхідно посилити розвиток культур або підвищити посухостійкість). Така стабілізована формула азоту є надзвичайно біодоступною та майже не коштує рослині енергії для перетворення у амінокислоти, ключовий елемент азотного обміну речовин рослини.

Азот по технології Дельта відмінно засвоюється через листок, стійкий та доступний через ґрунт або при крапельному поливі. Завдяки надзвичайній енергетичній доступності (у 12 разів менше витрат енергії у порівнянні з нітратною формою), Дельта-азот значно оптимізує весь азотний цикл рослини і ефективність використання основних азотних добрив.

Через те, що Дельта-азот знаходиться у «правильній» для рослини формі, він налаштовує модель розвитку рослини по цитокініновому типу (більше кущення/гілкування, більше квіткових утворень) на противагу ауксиновому типу (апікальне домінування головного стебла, бруньки, квітки), спричинений масовим нітратним живленням культур.
Як додатковий бонус для виробників плодово-овочевої групи, Премиант® Дельта зменшує вміст нітратів у плодах, що не тільки підвищує їх споживчу цінність, але й покращує зберігання.

На ринку існує безліч кільцієвмісних препаратів, а з їхньою кількістю конкурувати можуть хіба що норми їх внесення. Це виглядає ще більш комічно, якщо розглянути скільки насправді рослинам потрібно кальцію для формування здорового врожаю. І саме цей конфуз з препаратами кальцію на сучасному ринку надихнув Екокалче на створення технології Омега. Якщо порівняти вміст кальцію у Омега та його норми витрат з традиційними препаратами з вмістом кальцію, то стає зрозумілою прірва у технологіях.

Як показала практика, Премиант® Омега дозволяє вирішувати проблему дефіциту кальцію у смішних на перший погляд нормах. Але це насправді працює, завдяки технології Омега, яка вивела біодоступність кальцію на принципово новий рівень.

І хоча зазвичай кальцій асоціюється з плодово-овочевим ринком, Омега довела свою унікальність тим, що відкриває нову сторінку у технологіях вирощування польових культур. Кальцій необхідний рослинам під час цвітіння і він же напряму пов’язаний з обігом ауксинів у рослині, ще одного з «стовпів» цвітіння. Отже, Премиант® Омега це і біостимулятор, який підтримує цвітіння та значно підвищує відсоток запилення, причому робить це безпечно, через власний обмін речовин рослини.

Антиоксиданти давно присутні на ринку біостимуляторів і існує їх чимало. Об’єднує всіх одна характерна риса – вони майже не впливають на накопичення пластичних речовин у рослині, проте значно впливають на зміни у обміні речовин. При цьому треба розуміти, що стрес і вихід з нього забирає в рослини як час та енергію, так і складні сполуки, які вона має синтезувати.

Спеціалісти Екокалче розуміли цей парадокс і працювали над тим, як допомогти рослинам з оксидативним стресом за допомогою живлення. На перший погляд, абсурд, адже загальновідомо, що під час стресу рослини погано засвоюють елементи живлення і ними ще й нашкодити можна. Проте виробник технології Альфа, завдяки глибоким знанням у фізіології рослин, знайшов формуляцію і комбінацію для здавалося б звичайних мікроелементів. Але з яким ефектом!

Премиант® Альфа - це препарат, який допомагає рослинам у стресових умовах, зупиняючи і «розвертаючи на 180°» оксидативні процеси, які ведуть до порушення обміну речовин у клітинах та старіння рослин. При цьому рослина додатково отримує необхідні мікроелементи у доступній формі для швидкого відновлення після стресу.

Надзвичайно ефективним Преміант® Альфа став і для садівників, овочівників та ягідників. Оскільки глибокий стрес і перезрівання плодів фізіологічно схожі, в обох ключову роль відіграє гормон старіння етилен. Якраз його синтез технологія Альфа пригнічує. Звісно, не настільки аби зупинити здорове дозрівання плодів, але перезрівання як на гілці, так і у холодильнику Премиант® Альфа пригальмовує чудово.

Гарних Вам врожаїв!


Менеджер з розвитку продуктів «ЕРІДОН»
СВЕРІДА Віктор Михайлович |
(050)-357-03-88

Де придбати?

21 ms. PHP memory: 2097152 (530720)