Садівництво у ТОВ "Україна"

region
Область:
Тернопільська
date
Дата проведення:
3 липня 2019
tema
Тематика:
садівництво
org
Організатор:
Ерідон, ТОВ "Україна"
point
Назва господарства:
ТОВ "Україна"

В рамках Дня поля компанії "Ерідон" та ТОВ "Україна" було відвідано інтенсивний сад загальною площею 200 гектарів, закладений у 2011 році. На цій території вдало розмістилися такі види культур як яблука, малина, смородина та груша. Культурне різноманіття та їх сортове насичення дають змогу щороку забезпечити роботою від 60 до 120 працівників. Сприятливі погодні умови є одним з ключових факторів успішного ведення аграрного бізнесу, саме тому на території саду діє сучасна метеостанція австрійської компанії "Pessl Instruments", що дає можливість вдало планувати робочий час та спрощує роботу для агрономічного сектора.

Схема захисту та живлення саду побудована на застосуванні препаратів від компанії "Ерідон". Тут застосовані препарати Ескада, Спрей-Ейд, Мультимастр, Розалік Zn, P, N, S, Терра-Сорб Фоліар, Розалік Mn, Mg, N, S, Розалік B, Аміноалексін, Аміноквелант Fe, Аміноквелант Mn, Райнер, Еквілібріум, Блек Джек, Келпак, Спрей-Ейд Комплекс, Цитокін, Сіліксан 106, Вапор Гард, Розасоль 08-17-41, Аміноквелант Ca, Аміноквелант К з низьким рH, Розалік Zn.

За більш детальною інформацію та консультаціями звертайтесь до експертів з садівництва компанії "Ерідон"

Вся площа під насадженнями обладнана системою крапельного зрошення та водозабірним басейном з продуктивною місткістю 4,5 тисяч кубометрів води. Така комбінація дає змогу зменшити ризики виснаження насаджень у затяжні періоди посухи. Роботу в садах компанії забезпечує тракторна техніка компаній "Kubota", "Landini", "Lochman". 

З 2015 року на території саду діє сучасне фруктосховище, на території якого розмістилась 21 камера для зберігання загальною площею 2324 кв.м. та місткістю 4000 тонн, кожна з яких обладнана системою регульованого газового середовища, що збільшує період зберігання плодів та підвищує якість готової продукції. Умови зберігання продукції варіюються в залежності від індивідуальних потреб сорту. Комплекс укомплектовано сортувальною лінією компанії "MafRoda", що дає можливість сортувати плоди за такими критеріями: вага, розмір, забарвлення. Лінію обслуговує близько 50 чоловік робочого персоналу з продуктивністю 12 тонн готової продукції на годину.

Лінія шокової заморозки "Octofrost" дає змогу заморожувати плоди зі швидкістю 1200 кілограмів на годину, додатково укомплектована спорядженням для калібрації та очистки мороженої продукції. Продукція лінії шокової заморозки зберігається в спеціалізованих холодильних камерах місткістю 450 тонн.

Для забезпечення контролю якості встановлені зв’язки з незалежними європейськими лабораторіями, котрі допомагають контролювати якість продукції на всіх виробничих етапах. Так, весь урожай сезону 2018 було сертифіковано за світовим стандартом системи менеджменту Global G.A.P. Подібні кроки дозволяють розширювати географію експорту продукції господарства.


 

21 ms. PHP memory: 2097152 (511936)