Польовий семінар у СТОВ "Перемога"

region
Область:
Київська
date
Дата проведення:
19 червня 2018
tema
Тематика:
зернові культури, озимий ріпак, технології вирощування
org
Організатор:
МПП Фірма "Ерідон"
point
Назва господарства:
СТОВ "Перемога"

19 червня 2018 року у СТОВ "Перемога", с. Малополовецьке, Фастівського району компанія «Ерідон» провела польовий семінар на тему: "Актуальні рекомендації по живленню озимих зернових культур та озимого ріпаку". Учасники семінару ознайомились з новітніми технологіями вирощування сільськогосподарських культур, сучасними комплексними мінеральними добривами та засобами захисту рослин.

Керівник СТОВ «Перемога», Микола Васильович Малієнко відкрив захід вступним словом про досягнення підприємства, співпрацю з компанією «Ерідон» та поділився планами на майбутнє. 

На заході було розглянуто шляхи збільшення врожаїв за екстремальних погодних умов, надано актуальні рекомендації щодо живлення ярих культур і озимого ріпаку та представлено комплексні пропозиції щодо будівництва від ТОВ «Ерідон Буд».

Микита Суворов, менеджер з розвитку продуктів для мінерального живлення рослин компанії "Ерідон" під час пленарної частини описав переваги добрив Rosafert та інші продукти бельгійської компанії Rosierякі активно використовуються у господарстві. Окрім цього, він провів експрес-аналіз рослин, відбраних з одного поля, що дозволило продемонструвати порівняльний аналіз з конкурентними продуктами на предмет дефіциту елементів живлення.

Микола Малієнко особисто презентував демонстраційні посіви, на яких представлені перспективні сорти сої, гороху, озимого ріпаку, ячменю, ярої пшениці та поділився досвідом з виробничниками.

Технологічний експерт компанії «Ерідон» Ярослав Григоренко надав практичні рекомендації щодо вирощування кожної із культур.
Так, під час сівби сої та гороху в господарстві використовують Росаферт 12-24-12 100 кг/га

Протягом вегетації озимого ріпаку були використані препарати Блек Джек у фазу 8-10 листків та інсектицид Карате, у фази бутонізації та цвітіння - Терра-сорб Комплекс. За кожного внесення застосовувалися ад’юванти

Ярий ячмінь обробляли препаратом Блек Джек тричі – при інсектицидно-фунгіцидній доробці насіння, у фазу 25-30 (BBCH) з ад’ювантами Спрей-Ейд, Мультимастр та у фазу 37-39 (BBCH) з фунгіцидом Скайвей® Xpro.

Насіння ярої пшениці також було дороблене препаратом Блек Джек, у фазу 3-5 листків було внесено Міллерплекс у нормі 0,65 л/га разом з препаратами Спрей-Ейд та Мультимастр у нормі 80 мл/100 л води кожного, що дало можливість забезпечити продуктивне кущення. Для покращення якості фунгіцидно-інсектицидної обробки було додано ад’юванти Мультимастр та Спрей-Ейд, а також органічний біостимулятор Блек Джек. Наступне внесення включало ад’ювант Мультимастр, а в якості антистресанту був застосований Терра-Сорб Комплекс.

При вирощуванні сої у фазу 2-3 трійчатих листків проведено два внесення з різницею у два дні – Спрей-Ейд, Блек Джек, Терра-Сорб Комплекс, Мультимастр в першому випадку та Розалік Zn, P, N, S і Розалік B, Mo, S у другому. У фазу 4 - 5 трійчатих листків (бутонізація) було внесено Міллерплекс у нормі 0,6 л/га та Мультимастр у нормі 80 мл/100 л води

Польовий семінар отримав позитивні відгуки, допоміг аграріям впевнитися у ефективності застосування інноваційних рішень для продуктивного вирощування культур.

Дякуємо усім учасникам та бажаємо наснаги керівнику господарства!
 

12 ms. PHP memory: 2097152 (512688)