Eridon Logo

Співпраця, яка гарантує успіх

"Ерідон" на Французькому Дні поля на Полтавській землі

Область:
Полтавська
Дата проведення:
3 серпня 2018
Тематика:
Соя, соняшник, кукурудза, технології вирощування
Організатор:
МПП Фірма "Ерідон"
Назва господарства:
ПП "Комунар"

03.08.18 на Полтавщині відбувся Французький День поля за участю компанії "Ерідон". Відвідувачі мали нагоду оцінити демонстраційні посіви гібридів кукурудзи, соняшнику, сорго та сортів сої від компанії "Євраліс Семенс" на базі ПП «Комунар».

Технологічні експерти компанії "Ерідон" - Олександр Гаврилов та Віктор Сверіда наочно продемонстрували ефективність схем застосування спеціальних позакореневих добрив та стимуляторів росту, а також роботу інших продуктів на зазначених демонстраційних посівах.

Так, агровиробникам на посівах сої сортів ЕС Ментор, ЕС Сенатор та Алігатор було продемонстрована ефективність застосування таких препаратів, як Келпак 3л/т, Розалік Zn,P,N,S 1,5 л/т, Блек Джек 1,5 л/т. В фазу V3 були внесені Міллерплекс 0,6 л/га та Розалік B, Mo, S в нормі 1 л/га. У фазу бутонізації (R1) провели обробку препаратом Аміноалексін 1 л/га (для покращення цвітіння), а повторне внесення у фазу R3-R4 в тій самій нормі покращує розвиток бобів.

На посівах соняшнику також застосували препарат Аміноалексін, в той час як для підживлення внесли позакореневі добрива Розасоль 18-18-18 та Розалік B.

На посівах кукурудзи у фазі V3 були застосовані Розалік Zn,P,N,S в нормі 3 л/га та Келпак 1,5 л/га, а у фазу V6 було внесене позакореневе добриво Розасоль 18-18-18 в нормі 3 л/га та Міллерплекс 0,6 л/га.

Велика зацікавленість була викликана добривами Росаферт, зразки яких були представлені в палатці компанії «Ерідон»

Дякуємо партнерам та учасникам за продуктивно проведений захід!