• Види діяльності
  • Добрива
  • Спеціальні та мікродобрива

Спеціальні та мікродобрива

i Корисна інформація
Культура

Кукурудза28

Соняшник24

Пшениця озима29

Ріпак озимий26

Ячмінь озимий29

Соя26

Пшениця яра23

Горох17

Сорго10

Цукровий буряк21

Ячмінь ярий23

Ріпак ярий24

Картопля25

Виноград24

Яблуня25

Черешня25

Нут13

Жито10

Сочевиця17

Віка10

Овес7

Гречка3

Груша25

Вишня25

Рис2

Персик24

Абрикос24

Слива20

Смородина17

Малина18

Суниця / Полуниця18

Просо4

Морква17

Буряк столовий15

Буряк кормовий2

Помідор29

Огірок13

Кабачок11

Баклажан16

Перець24

Капуста білокачанна17

Капуста цвітна16

Цибуля17

Часник12

Гарбуз10

Кормові трави2

Люцерна3

Льон7

Назва добрива
Виробник
Сторiнка з 3

Калькулятор добрив
для ґрунтового внесення
Вплив pH ґрунту Де придбати?

 
Корисна інформація

Спеціальні добрива та мікродобрива від ЕРІДОН

Крім основних добрив, рослини потребують мікроелементів, які будуть:
✓ Позитивно впливати на кореневу систему
✓ Сприяти зростанню
✓ Стимулювати обмінні процеси рослини
✓ Підвищувати імунітет рослин
Незважаючи на те, що такі елементи знаходяться в основних добривах, але там вони присутні у дуже малій кількості та складно засвоюваній формі, й тому - не потрапляють до системи рослини, швидко вимиваються з  ґрунту та не встигають почати діяти.

Мікродобрива розраховані на те, щоб легко постачати мікроелементи рослинам  - тобто надавати їм все необхідне у повному обсязі. Також, помірно дозоване внесення їх у ґрунт, дозволяє відновити його агрохімічний баланс та уникнути появи дефіциту елементів живлення.

Види мікродобрива в Україні: що ми пропонуємо?

✓ Для позакореневого (листового) підживлення (рідкі добрива)
✓ Для фертигації (рідкі добрива)
✓ Для ґрунтового внесення (кристалічні добрива, гранульовані добрива)

Зручність і якість
Усі мікродобрива, що ви можете в нас купити, дуже легко розчинити у воді - при цьому, вони зберігають свою поживну цінність для рослин. Вони швидко поглинаються при нанесенні на листову поверхню, а при внесенні в ґрунт тривалий час знаходяться  в доступній формі для рослини - подібна ефективність гарантується якістю і досвідом їх виробників, так як ЕРІДОН працює з найбільш професійними і довіреними іноземними компаніями: Rosier S.A. / Borealis, ICL, Bioiberica, Sofbey і ін.

Справедлива ціна
Ціна на мікродобрива безпосередньо пов'язана з чистотою і складом сировини, з якого їх справили. Наприклад, мікродобрива у вигляді неорганічних солей, незважаючи на їх відносно низьку вартість, не рекомендується купувати і використовувати у сільському господарстві через те, що сольові речовини погано розчиняються та забруднюють ґрунт. А оскільки більшість мікродобрив призначена для нанесення на вкрай чутливу, вегетативну (листову) частину сільськогосподарської рослини, неякісна сировина може привести до опіків або сильної  інтоксикації усієї рослини.
Зазвичай, низька ціна на мікродобрива супроводжує продукти, в яких є вміст миш'яку, кадмію, свинцю та інших важких металів. Наші розцінки відображають якість спеціальних і мікродобрив - також, ми завжди готові зробити вам вигідну цінову пропозицію, яка стане запорукою успішного вкладу у збільшення вашої врожайності і майбутню окупність витрат. 

Доступність і різноманіття
Ми продаємо рідкі та гранульовані мікродобрива для всіх видів сільськогосподарських культур, щоб ви завжди могли купити саме те, що потрібно вашим рослинам. 
Якщо ви хочете визначити, якого саме типу мікроелементів потрібен не вистачає вашому врожаю, ви можете звіритися з каталогом на нашому сайті - це дозволить вам підібрати та купити найвигідніші для вас мікродобрива оптом.

Купити мікродобрива - та отримати більше
Ми прагнемо запропонувати сільськогосподарської індустрії України найбільш інноваційні та сучасні рішення як для власників великих аграрних компаній, так і невеликих фермерських господарств. Це стосується не тільки нашої продукції, але і техніки її використання.

Так як існує безліч помилок щодо використання мікродобрив - ми надаємо безкоштовні консультації фахівців, які підберуть найбільш оптимальну технологію їх використання. Ми докладно пояснимо вам, в якому обсязі використовувати мікродобрива, як і з якою частотою їх вносити. Крім цього, для вас працюють наші мобільні лабораторії листової діагностики, які допоможуть вам визначити дефіцит елементів живлення в рослині особливості та вимоги ґрунту на вашій ділянці і подальшому формуванні найбільш дієвою стратегії щодо його усунення і оптимізації харчування посівів.