Сорго

i Корисна інформація
Назва
Виробник
Тип використання
Албанус
Lidea
Зерновий
ЕС Алізе
Lidea
Зерновий
ЕС Фоен
Lidea
Зерновий
РЖТ Амігго
RAGT semences
Силосний
РЖТ Анггі
RAGT semences
Зерновий
РЖТ Белугга
RAGT semences
Зерновий
РЖТ Айсбергг
RAGT semences
Зерновий
РЖТ Гголден
RAGT semences
Зерновий

Калькулятор норми висіву насіння Де придбати?

 
Корисна інформація

Насіння сорго від ЕРІДОН

Купити насіння сорго в Україні можна в компанії ЕРІДОН. Протягом декількох десятиліть, ми займаємося постачанням високоякісного насіння, в т.ч. і сорго від найкращих світових селекційних компаній, які заслужено займають лідируючі позиції на ринку насіння. У нас, ви можете вибирати з широкого асортименту гібридів зернового, силосного і цукрового сорго. А також придбати найбільш підходящий варіант для конкретних кліматичних умов і ґрунту.

Насіння сорго за європейськими стандартами якості – основа нашої репутації. Тому нашими постачальниками є селекційні компанії RAGT (РАЖТ), Euralis (Євраліс) та Syngenta (Сингента), які отримали визнання на європейському та світовому ринках, і чий посівний матеріал підходить для стабільного вирощування високих врожаїв в умовах України.

Як придбати насіння сорго?

Щоб правильно вибрати та купити насіння і виростити високий врожай сорго в Україні, необхідно враховувати цілий ряд особливостей цієї культури:

 • Сорго – найбільш теплолюбива культура серед зернових. Насіння сорго починає проростати за температури 12-14°С;
 • Сорго – жаростійка культура, добре росте і розвивається навіть за дуже високих температур – 30 – 35°С, легко переносить спеку до 40°С. Листки у сорго продовжують асимілювати навіть тоді, коли у кукурудзи воно втрачає тургор і скручується в трубку;
 • Транспіраційний коефіцієнт дуже низький – 150 – 200;
 • У разі повного пересихання грунту рослини сорго здатні впадати в анабіоз, а після випадання опадів знову починають рости і розвиватись;
 • Сорго – одна з найбільш солестійких культур.

При виборі гібридів зернового сорго необхідно звертати увагу на наступні показники:

 • потенціал врожайності зерна;
 • посухостійкість та жаростійкість;
 • вегетаційний період (строки дозрівання);
 • тип та колір зерна, тип волоті;
 • стабільність гібриду в різних ґрунтово-кліматичних зонах;
 • стійкість до вилягання, осипання та фузаріозу.

Отримайте допомогу від фахівців
Ми пропонуємо Вам купити лише стійкі та високоврожайні гібриди та насіння сорго оптом, і всі необхідні добрива та засоби захисту рослин, потрібні для вирощування та захисту Вашого врожаю.

Наші експерти допоможуть Вам вибрати – який гібрид насіння сорго купити для різних ґрунтово-кліматичних умов України, порадять щодо використання конкретних технологій, які дадуть змогу домогтися високої врожайності. Ми можемо надати Вам консультативну підтримку на кожному етапі вирощування врожаю, надати рекомендації, які допоможуть Вам підготувати грунт, забезпечити врожай і мінімізувати всі можливі втрати.

Компанія ЕРІДОН займається підтримкою сільського господарства України з 1993-го року, ми очолюємо і ведемо всі інновації в сфері рослинництва і прагнемо до того, щоб нові технології вирощування та європейська якість були доступні в Україні.

28 ms. PHP memory: 2097152 (538312)