День поля Ерідон та DSV у ТОВ "Контакт-плюс"

region
Область:
Сумська
date
Дата проведення:
21 червня 2019
tema
Тематика:
озима пшениця, озимий ріпак
org
Організатор:
Ерідон та DSV
point
Назва господарства:
ТОВ "Контакт-плюс"

21.06.2019 був проведений День поля компані "Ерідон" та DSV у ТОВ "Контакт Плюс", що знаходиться у Шосткинському районі, Сумської області.

На полях господарства ТОВ «Контакт Плюс» учасникам  були представлені гібриди озимого ріпаку та сорти озимої пшениці DSV, а також сорти озимої пшениці з портфоліо компанії "Ерідон" від компаній R.A.G.T., Syngenta та Limagrain.

Олександр Коваленко, менеджер із розвитку продуктів DSV представив присутнім озимий ріпак Верітас КЛ, Далтон, Популар та
озиму пшениця: Артіст, Аспект, Патрас.

Володимир Матраєв , менеджер з агрономічних питань компанії "Ерідон" представив озиму пшеницю Ребелл (R.A.G.T.), Десамо (Syngenta), Нордіка (Limagrain). Під час лекційної частини, спеціаліст розповів про продукти компанії  для обробки насіння і рослин в осінній період: Келпак, Міллерплекс, Блек Джек, Терра-Сорб КомплексЕрайз. Представив схеми, норми і періоди застосування цих продуктів та дані по результатах їх використання.

Микита Суворов, менеджер з розвитку продуктів для мінерального живлення рослин компанії "Ерідон" доповів про живлення рослин і використання рослинами елементів живлення з добрив і ґрунту. Були представлені добрива:

Надалі він розповів про значення сірки в живленні рослин і про вплив кислотності ґрунту на споживання елементів живлення рослинами. Для впливу на ці моменти і їх регулювання представлені такі продукти: Атрігран, Тіосульфат амонію, Салетросан. Були обговорені особливості їх застосування та продемонстровані результати польових досліджень цих добрив у виробничих умовах, їх економічна ефективність і доцільність застосування в різних умовах.

Коваленко Олександр висвітив у своїй доповіді основні елементи технології вирощування озимої пшениці в осінній період. Представив інші сорти озимої пшениці від компанії DSV і дав їм характеристику, а також розповів про ключові елементи і особливості технології вирощування озимого ріпаку в осінній період. Головний технологічний момент – це внесення рістрегуляторів та важливість саме першого внесення рістрегуляторів у фазу 3-5 листків з осені. Окрім представлих в полі, менеджер описав й інші гібриди озимого ріпаку та надав їм розгорнуту характеристику.

Дякуємо партнерам за продуктивний та корисний День поля!

10 ms. PHP memory: 2097152 (511616)