Демонстрація посівів цукрових буряків на Волині

region
Область:
Волинська
date
Дата проведення:
20 вересня 2018
tema
Тематика:
цукровій буряки, технологія вирощування
org
Організатор:
МПП Фірма "Ерідон"
point
Назва господарства:
ТОВ СГ «Городище»

МПП Фірма "Ерідон" - один з основних постачальників насіння цукрових буряків на ринку України. Вже 25 років компанія «Ерідон» є надійним постачальником для українських агровиробників. 

20 вересня 2018 у с. Городище Луцького району, Волинської області був організований польовий семінар на тему: "Демонстрація посівів цукрових буряків. Вибір гібридів – шлях до найвищих показників збору цукру". 

Гостям семінару були продемонстровані гібриди цукрових буряків селекційних компаній Хіллесхьог та Марібо. Демонстраційна лінійка включала наступні гібриди: НорікумЛімозінеМолліКарлтонЗенітМонсанСИ БеланаМалібуПротекта, Сілента, Фронтера, Олімпіада.

В полі учасники також мали нагоду спостерігати роботу бурякозбиральної техніки в господарстві. Керівник ТОВ СГ «Городище», Никонюк Анатолій Олександрович загострив увагу присутніх на кагатах коренеплодів з виробничих посівів, які були розміщені в одному полі з демонстраційною ділянкою та зазначив, що урожайність таких коренеплодів становить близько 95 т/га. Першим гібридом, який показав таку продуктивність був Монсан. З іншого боку від демонстраційної ділянки був посіяний гібрид Зеніт, який сягнув такого ж показника урожайності (90-100 т/га).

Головний агроном господарства, Ліштван Федір Матвійович розповів, що поля під виробничими посівами, на яких були висіяні гібриди компанії Хіллесхьог (Борута, Малібу, Монсан, Зеніт), були оброблені посходовими гербіцидами тричі, оскільки мали прискорений початковий розвиток та швидко закрили ґрунт листковою поверхнею. Інші поля довелось обробляти гербіцидами 4 рази.

Менеджер з розвитку напрямку цукрових буряків МПП Фірма «Ерідон», Якусик Михайло надав присутнім змістовну інформацію щодо господарсько-біологічних характеристик представлених на демонстраційному полі гібридів цукрових буряків, а також надав вичерпні відповіді на багаточисельні запитання.

Під час семінару особливу увагу було приділено питанням, пов’язаним з насінням та характеристикам гібридів Окка та СИ Бадіа, виготовлених за технологією Energ’Hill®, яка дозволяє зменшити ризики знищення посівів за умов:

  • більш континентального клімату
  • ранніх або пізніх термінів сівби
  • неоптимальних попередників

Учасники також отримали інформацію щодо ефективності нового продукту Атрігран та доцільності його застосування у системі живлення цукрових буряків.

Присутні на семінарі представники сільськогосподарських підприємств та цукрових заводів обмінялись досвідом, надали свої відгуки та побажання щодо співпраці з компанією «Ерідон». 

Дякуємо всім присутнім та чекаємо на нові зустрічі!

12 ms. PHP memory: 2097152 (512560)