HILLESHÖG («Хіллесхьог», Швеція)

В 1907 році в місті Ландскрона на півдні Швеції була заснована селекційна компанія HILLESHÖG («Хіллесхьог»). З самого початку головною метою селекції була програма підвищення врожайності, вмісту цукру, покращення якості соку та стійкості до цвітухи. Після декількох років селекційної роботи та отримання якісних результатів, в 1912 році було засновано «Інститут цукрових буряків», який очолив відомий голландський селекціонер та ботанік Клаас Тьєббес.  

Та вже до Першої Світової війни насіння, яке використовувалось у виробництві цукрових буряків у Швеції, належало здебільшого компанії «Хіллесхьог»

Експорт насіння компанії «Хіллесхьог» розпочався в 1926 році. В той час головними імпортерами були такі країни, як: Данія, Німеччина, Бельгія, Велика Британія та Франція. Насінню цукрового буряку «Хіллесхьог» віддавалася перевага завдяки високому виходу цукру та стійкості до цвітухи. 

Період між 1970 та кінцем 1980 років був початком стрімкого розвитку компанії по виводу на світовий ринок дуже продуктивних гібридів цукрових буряків. У цей період в селекційній лабораторії компанії «Хіллесхьог» було виведено перший трансгенний гібрид цукрових буряків стійкий до дії деяких гербіцидів.

В 1985 році компанія «Хіллесхьог» почала селекційну роботу в США  та вже в 1990 році представила на ринок насіння цукрових буряків стійких до вірусного захворювання Curly Top («курчавість гички»). Завдяки цьому було вирішено одну з головних проблем при вирощуванні цукрових буряків в США, що дало змогу динамічно збільшувати свою присутність на ринку Північної Америки.

На сьогодні генетика компанії «Хіллесхьог» відома у всьому світі перш за все завдяки високій продуктивності, виходу цукру з гектару та стійкості до хвороб листкової поверхні та кореневих гнилей.

Перейти в Каталог товарів Насіння цукрових буряків

11 ms. PHP memory: 2097152 (509984)