Технологічний семінар «Ерідон» у м. Переяслав, лютий 2023

region
Область:
Київська
date
Дата проведення:
3 лютого 2023
tema
Тематика:
техології вирощування культур
org
Організатор:
Ерідон

03 лютого 2023 року сільгоспвиробники з південно-східної частини Київської області зустрілися у м. Переяслав, щоб поспілкуватися зі спеціалістами "Ерідон" і представником Aventro. 

Головна тема заходу актуальна для кожного: "Інструменти для утримання рентабельності виробництва в умовах 2023 року". Першим доповідачем був представник компанії Aventro - Сергій Зубов, який нагадав про необхідність застосування продукту Спрей-Ейд Комплекс для покращення якості води, яка використовується для внесення ЗЗР. Для демонстрації дії цього препарату була проаналізована вода та показано як саме працює цей препарат.

Ще один практичний дослід показав чим відрізняється БлекДжек від звичайних гуматів.

Наостанок Сергій показав як відрізняєтся антистресант Терра-Сорб від продуктів, схожих за дією. Не оминув увагою і мультифункціональний ад'ювант МультиМастр, а саме його правильне використання для найбільшої ефективністі, а також показав учасникам властивості цього препарату. Зважаючи на необхідність стимуляції весняного кущення озимої пшениці та галудження озимого ріпаку, спеціаліст наголосив на необхідності застосування препарату Міллерплекс.

Наступним спікером був Костянтин Кречун, менеджер з агрономії "Ерідон", який презентував економічно ефективні технології вирощування саме для умов 2023 року.

Ключові моменти, з якими необхідно добре попрацювати у цьому сезоні вирощування це:

  • стимуляція кореневої системи
  • формування оптимальної густоти та кількості зерен у колосі з мікродобривами Розалік і Розасоль
  • фунгіцидний захист посівів
  • боротьба зі стресами

Окремо зупинилися і на темі насіння кукурудзи IFAGRI, яке є надзвичайно адаптованим і вже добре відомим у цій місцевості, адже розмножується неподалік - у ДП "Агрофірма Іскра" (Золотоніський район, Черкаська область).

Третім спікером був керівник відділу насіння зернових та технічних культур "Ерідон" - Ігор Бриковець, який розповів про особливості вирощування сої: інокуляцію, застосування мінеральних добрив, підбір густоти висіву та ширину міжрядь. Окремо зупинилися на асортименті насіння сої та ярої пшениці. Серед пшениць акцентували увагу на сортах Трізо та Лікамеро.

Також він згадав і про перспективні сорти та гібриди, які поповнять портфель зернових колосових, сої та цукрового буряку компанії у найближчі роки.

Дякуємо учасникам за продуктивну зустріч!

13 ms. PHP memory: 2097152 (512368)