• Агроінфо
  • Агропомічник
  • Гібриди кукурудзи IFAGRI - запорука успішного врожаю!

Гібриди кукурудзи IFAGRI - запорука успішного врожаю!

Про походження кукурудзи IFAGRI від "Ерідон"

Українські агровиробники вже третій рік поспіль мають можливість отримувати високі врожаї з гібридами кукурудзи бренду IFAGRІ. Цей напрямок став результатом багаторічної співпраці компаній Ерідон із компанію Bayer та іншими провідними селекційними компаніями. У господарствах, які входять в групу компаній Ерідон, були проведені виробничі випробування та порівняння гібридів, кращі з яких в подальшому розмножуються за ліцензійною угодою. Реалізація насіння даних гібридів кукурудзи відбувається під брендом IFAGRI, що гарантує високу якість за справедливою ціною.

Зміст статті (ви можете обрати підпункт, який вас цікавить):

Перелік гібридів кукурудзи IFAGRI включає:

  1. Сілверклауд ФАО 200 - ранньостиглий, адаптований до різних типів ґрунтів гібрид, який може використовуватися на зерно, силос та біогаз. Добре переносить низькі температури.
  2. Сканер ФАО 250 - простий середньоранній гібрид з невисоким розміщення канача, який характеризується пізнім цвітінням. Серед переваг варто виділити високу стійкість до посухи, похирчастої сажки та вилягання. Має добру вологовіддачу при дозрівання. Зерно зубовидного типу.
  3. Староф ФАО 290 - кременисто-зубовидний гібрид з доброю стійкістю до коренового та стеблового вилягання, має високий потенціал врожайності. Придатний для використання на силос, має гарний ефект стей-грін.
  4. Вархол ФАО 300 - простий середньостиглий гібрид з високим потенціалом врожайності із зубовидним типом зерна та потенціалом 170 ц/га. Вирізняється раннім цвітінням та стійкістю до посухи, високою натурою зерна та відмінною стійкістю до вилягання;
  5. Блекрок ФАО 340 - середньостиглий, трьохлінійний, адаптивний гібрид з високим потенціалом врожайності та зубовидним типом зерна. Має високі рослини з середнім розміщенням качана, качан довгий з середньою запиленістю верхівки. Має гарну стеблову та кореневу стійкість до вилягання, високу початкову енергію росту;
  6. Мітинг ФАО 390  - адаптивний, трьохлінійний та стабільний гібрид з високим розміщенням качана. Належить до середньостиглої групи та має зубовидний тип зерна. Висока енергія початкового росту, добра стійкість до вилягання та основних хвороб роблять цей гібрид вдало збалансованим та перспективним.

Порівняльна таблиця гібридів кукурудзи бренду IFAGRI:

Розглянемо гібриди кукурудзи IFAGRI більш детально на прикладі результатів випробувань у ПСП «Україна» (с. Почуйки, Попільнянський район, Житомирська область):

Сканер ФАО 250

Староф ФАО 290

Вархол ФАО 300

Блекрок ФАО 340

Мітинг ФАО 390

Врожайність гібридів кукурудзи IFAGRI у 2021 році

Вдалих вам врожаїв!

Де придбати?

7 ms. PHP memory: 2097152 (526120)