Розпочато серію круглих столів на півдні України

region
Область:
Одеська
date
Дата проведення:
6 серпня 2018 — 10 серпня 2018
tema
Тематика:
Озимий ріпак, пшениця, технології вирощування
org
Організатор:
МПП Фірма "Ерідон"

На минулому тижні розпочалась серія круглих столів від технологічного експерта компанії "Ерідон"Святослава Нереуцького. Вже традиційно, перед осінньою посівною кампанією представник відділу технологічної підтримки розповідає про озимий ріпак та озиму пшеницю. Тема заходів звучала наступним чином: «Ріпак озимий та озима пшениця: особливості розвитку та практичні рекомендації щодо технології вирощування в умовах сезону 2018 року»

Подібні зустрічі вже були проведені в чотирьох містах Південної України, а найближчим часом будуть проведені в інших містах Миколаївської та Одеської областей. Щодо озимого ріпаку – спеціаліст розповів про підготовку та обробіток ґрунту, правильний підбір гібридів, строки сівби та норм висіву, боротьбу з бур’янами з використанням препаратів Бустер Фаст, Лайтер, Агрострада.

Не менш важливим питанням є застосування засобів для рістрегуляції – починаючи обробки насіння препаратами Келпак і Блек Джек.
За умови сходів на кінець липня-першу декаду серпня:

  • фаза 2-3 пари листків (BBCH 14-16) передбачає внесення препаратів Карамба Турбо або Нодісер, а також Міллерплекс в нормі 0,6 л/га для кращого розгалуження і утворення бокових бруньок. В якості антистресанту використосується Терра-Сорб Фоліар 0,5 л/га з додаванням ПАР Мультимастр 0,06 л/га. 
  • 3-4 пара листків (BBCH 16-18) передбачає додаткову регуляцію вертикального росту препаратом Ретацел 1-1,5 л/га та внесення антистресанту Терра-Сорб Фоліар 0,5 л/га. За потреби у фазу 10-15 листків(BBCH 20-25) проводять внесення ретарданту Ретацел в нормі 1,0-1,5 л/га. 

Більш пізні сходи передбачають іншу схему внесення, яку саме – Ви можете дізнатися безпосередньо у експерта відділу технологічної підтримки. Детальний опис переваг препарату Міллерплекс, результати, отримані у минулому сезоні та способи забезпечення правильного мінерального живлення озимого ріпаку – всі ці питання були розкриті наприкінці доповіді. 

В наступному звіті про круглі столи ми опишемо сорти озимих зернових та їх технологію для Південного регіону України.

Вдалої посівної!

11 ms. PHP memory: 2097152 (511024)