Рекорд в партнерстві з компанією "Ерідон"

region
Область:
Херсонська
date
Дата проведення:
15 серпня 2018
tema
Тематика:
овочівництво
point
Назва господарства:
ФГ "Панарін-Агро", "Лідер-Агрі"

Партнери компанії «Ерідон» з Херсонщини встановили Національний рекорд України у номінації «Найбільша площа вирощування солодкого перцю в Україні» під час проведення Дня поля у Бериславському районі на базі фермерських господарств "Панарін-Агро" та "Лідер-Агрі".

Досягнення було офіційно зафіксовано 15 серпня 2018 року в Книзі рекордів України на полі із солодким перцем площею 79 гектарів!

За словами засновника і директора ФГ "Панарін-Агро" Леоніда Панаріна, вони разом з ФГ "Лідер-Агрі", яким керує Гамлет Овсепян спільно вирощують на цьому полі перець із насіння, отриманого від трьох насіннєвих фірм з Чехії, Голландії та Франції.

Цей сезон виявився важким для агровиробників – в першу чергу, це стосувалося погоди. Різкі перепади температур, літня спека навесні, шкідники та хвороби рослин – все це потребувало додаткових ресурсів та технологічних рішень задля збереження врожаю. В цих питаннях господарствам допомагає компанія «Ерідон» - забезпечує добривами, засобами захисту рослин та консультує з питань технології. На заході були присутні представники Херсонського підрозділу компанії – директор Володимир Рубан та менеджер Володимир Авєрчєв.

На полі-рекордсмені була застосована технологія від компанії «Ерідон».

  • При вирощуванні розсади використовували обробку листя в такій концентрації: Розалік РК + МЕ 2% + Блек Джек 0,5% + Келпак 2%це дало змогу розвинути потужну кореневу систему. Крім того, використовували Розалік Mg, Mn, N, S 2%, двічі з інтервалом 10 днів
  • За день до висадки, обробляли розсаду препаратом Вапор Гард – 1% - це дозволило розсаді швидше прижитися та дало потужний старт. Вода для обприскувань (має рН 8-8,5) підготовлювалась препаратом Спрей-Ейд 0,05%. При кожній обробці засобами захисту рослин або добривами використовували амінокислотний препарат Терра-Сорб Фоліар в нормі 0,5 л/га. Також при застосуванні препаратів вносили МультиМастр 0,08%
  • За допомогою фертигації вносили Монокалійфосфат (загалом 40 кг/га), двічі вносили препарат Келпак в дозі 4 л/га та тричі препарат Блек Джек в нормі 2,5 л/га.
  • Для боротьби з фітофторозом та задля підвищення імунітету, тричі обробляли препаратом Аміноалексін 1,5 л/га. Активізацію фотосинтезу забезпечило трикратне позакореневе підживлення Розалік Mg, Mn, S, N в нормі 3,0 л/га. Для збільшення кількості квіток та розміру плодів тричі обробляли препаратом Цитокін в нормі 1 л/га. При появі перших плодів тричі були проведені підживлення за допомогою Розасоль 8-17-41 5 кг/га та пройшло чотири обробки Розалік Ca, Mg, N в нормі 3 л/га.

За консультаціями з питань овочівництва звертайтеся до технологічного експерта компанії «Ерідон» – Віктора Сверіди (050)-357-03-88

Дякуємо партнерам за довіру!

Відеоматеріал ТСН від телеканалу 1+1 - оригінал за посиланням 

8 ms. PHP memory: 2097152 (512184)