Конференція з питань вирощування цукрових буряків м. Львів

region
Область:
Львівська
date
Дата проведення:
14 грудня 2018
tema
Тематика:
цукрові буряки, технологія вирощуванн
org
Організатор:
МПП Фірма "Ерідон"

"Ерідон" − одна з провідних компаній у галузі постачання високоякісного насіння багатьох сільськогосподарських культур та, зокрема, цукрових буряків. Оскільки філософія компанії передбачає пошук найкращої селекції та якості, одним з постачальників є швецька компанія "Хіллесхьог", яка вже 110 років співпрацює з виробниками цукру та цукросировини у 80-ти країнах світу.

Сприяючи розвитку цукрово-бурякової галузі у західних областях України, МПП Фірма "Ерідон" ініціювала проведення спеціалізованої конференції на тему: "Технологічні аспекти при вирощуванні цукрових буряків. Виклики сьогодення", яка відбулась 14 грудня у м.Львів. 
На теренах Західної України, гібриди цукрових буряків селекції Hilleshog набувають великої популярності. Основні масиви гібридів цієї селекції розміщені у Хмельницькій, Тернопільській, Львівській, Волинській областях – зазначив у вступному слові, керівник відділу технологічної підтримки компанії "Ерідон", Сергій Різанов. Компанія пропонує аграріям сучасне покоління гібридів цукрових буряків від Хіллесхьог, які мають не лише високий потенціал збору цукру з гектара, а ще й стійкі до багаточисельних хвороб коренеплоду та листкового апарату.

Ознайомлюючи учасників конференції з результатами продуктивності демонстраційно-випробувальних та промислових посівів цукрових буряків, продакт-менеджер з насіння цукрових буряків Михайло Якусик, звернув увагу на систему Energ'Hill® (Енерджхілл), як комплексну композицію технологічних елементів сучасного виробництва насіння. Дана технологія дозволяє отримати швидкі та рівномірні сходи за неоптимальних термінів сівби (гібриди Окка та СИ Бадіа). Він прокоментував результати демонстраційних та промислових досліджень гібридів Hilleshog у господарствах розташованих у різних природно-кліматичних зонах бурякосійного поясу України. Рекордсменами зі збору цукру стали гібриди: 

На сьогодні компанія створила гібриди які зарекомендували себе як найбільш стійкі, із зареєстрованих в Україні, до гнилей коренеплоду – Аскета та Протекта, а також стійкі до нематоди – Атак та Лаудата.

У продовж останніх чотирьох років, які компанія "Ерідон" співпрацює з швецькою "Хіллесхьог" (раніше гібриди компанії в Україні представляла компанія "Сингента"), особливої популярності набула ексклюзивна технологія з живлення та захисту цукрових буряків, яку представив регіональний експерт МПП Фірма «Ерідон» у Тернопільській та Львівській областях, Юрій Каній. Він зазначив, що дана технологія є універсальною, її елементи 100-відсотково спрацьовують в усіх природно-кліматичних зонах України, антистресантна дія завжди забезпечує рівномірний розвиток рослин. Препарати компанії (Агрострада та ін.), з яких складається технологія, дозволяють видаляти з поля навіть переросші бур’яни, які в іншому випадку становитимуть значну загрозу. А комплекс рекомендованих добрив забезпечить рослини збалансованим живленням упродовж всього періоду росту та розвитку.

Своєю думкою щодо співпраці з МПП Фірма "Ерідон", поділився з трибуни конференції представник ПП "Західний Буг", агроном-ґрунтознавець, Василь Косар: - "Ми давно та успішно співпрацюємо з компанією у напрямках насіння та ЗЗР. У наступному сезоні у компанії планують продовжити співпрацю у напрамку насіння цукрових буряків, адже у поточному році гібриди Атак і Борута увійшли до списку лідерів з продуктивності. Загалом, гібриди надійні, пластичні, стабільні. Наприклад, у минулі роки, Аскета, Лаудата, Атак були найкращими за показником виходу цукру на виробництві."

Після закінчення конференції, своєю думкою відносно співпраці з компанією "Ерідон" поділились всі присутні на семінарі представники сільськогосподарських підприємств та цукрових заводів Хмельницької, Волинської, Тернопільської, та Львівської областей.

24 ms. PHP memory: 2097152 (513080)