Херсонщина традиційно відкриває серію Днів поля компаній Ерідон та ДСВ у 2019 році

region
Область:
Херсонська
date
Дата проведення:
23 травня 2019
tema
Тематика:
озима пшениця, озимий ріпак, технології вирощування
org
Організатор:
Ерідон, DSV
point
Назва господарства:
СТОВ Дніпро

На Херсонщині відбувся перший в цьому році спільний День поля Ерідон з компанію ДСВ. Захід розпочався з огляду виробничих ділянок озимого ріпаку в господарстві СТОВ Дніпро з традиційною технологією на гібридах Рафінесс, Хорнет, Далтон, Династі. Після цього учасники відвідали демонстраційне поле, де була представлена технологія від компанії Ерідон, лінійка гібридів ріпаку та сорти озимої пшениці DSV

Озима пшениця була представлена сортами СН Комбін та Аспект. Озимий ріпак - гібридами Рафінесс, Тайфун, Далтон, а також новинками - Тігріс та Пасат.

На дні поля було висвітлено особливості використання препаратів в технологіях захисту ріпаку. В першу чергу розглянули особливості проведення рістрегуляції посівів ріпаку в розрізі типів гібридів, строків сівби, норм висіву. Для цього в портфелі компанії Ерідон є цілий комплекс препаратів, наприклад, Міллерплекс, Букат, Вето, Ретацел, Карамба Турбо, інші. Парнетри отримали рекомендації щодо проведення рістрегуляції сумішами цих препаратів у різних ситуативних випадках в полі.

При вирощуванні озимого ріпаку гарно закоремендували себе добрива Росаферт 12-24-12, антистресант на основі амінокислот Терра-Сорб Комлпекс, ад'ювант МультиМастр та рідке добриво Розалік B. Також були презентовані сучасні та інноваційні добрива Салертосан, Тіосульфат амонію та Сульфат амонію Макрокристал.

На всі питання відповідав менеджер з агрочномічних питань Відділу технологічної підтримки "Ерідон" - Святослав Нереуцький.

До нових зустрічей!

10 ms. PHP memory: 2097152 (512016)