• Агроінфо
  • Агропомічник
  • Гібриди цукрових буряків від компанії "Ерідон"

Гібриди цукрових буряків від компанії "Ерідон"

Цукровий буряк — одна з основних та стратегічно важливих у нашій країні технічних сільськогосподарських культур. Він є основною сировиною для цукрової промисловості. Корені цукрового буряку містять 17-20% цукру. 

Станом на сьогодні, у світі виробляють із цукрових буряків близько 40% цукру і 60% з цукрової тростини. Цукрові буряки вирощують у багатьох країнах. Найбільші площі їх в Україні, Росії, Франції, США, Порту­галії, Німеччині, Італії, Румунії, Чехії, Словаччині, Англії, Бельгії, Угорщині, Туреччині. Близько 80% усіх посівних площ та валового збору цукрових буряків припадає на Європу.

Враховуючи вищезазначені показники, компанія "Ерідон", для забезпечення наших партнерів високоякісним насінням гібридів цукрового буряку, пропонує гібриди одних із найкращих селекційних компаній Maribo Seed ("Марібо Сід") та Hilleshög ("Хіллесхьог"). Сезон вирощування солодких коренів розпочинається з вибору того чи іншого гібриду, який найкраще підходить до умов та технології, що запроваджена в господарстві.

Фахівці компанії "Ерідон" пропонують сільгоспвиробникам гібриди цукрового буряку, що характеризуються високим виходом цукру з гектара, стійкі до хвороб листя, коренеплоду та кагатних гнилей, мають правильну форму та розмір:

  • Атак та Лаудата – нематодостійкі гібриди
  • Аскета, Протекта – стійкі до кагатних гнилей
  • СИ Бадія, Окка – (Energ’Hill забезпечує зменшення ризиків при посіві за умов: - більш континентального клімату, - ранніх або пізніх термінів сівби, - не оптимальних попередників) 
  • Алегра, СИ Белана, СИ Марвін, Монсан, Малібу – стійкі до хвороб листового апарату, та кореневих гнилей з відмінними показниками продуктивності
  • Борута, Хеліта, Сілента – добре відомі гібриди, які завжди гарантують гарний результат

Таким чином, правильний підбір гібрида дає можливість виробникові отримати максимальний економічний ефект від вирощування такої культури як цукровий буряк. В свою чергу, компанія "Ерідон" гарантує високу якість насіння яке буде поставлене нашим клієнтам.


Менеджер з розвитку насіння «ЕРІДОН» 
ЧМИХ Сергій Віталійович |
(066)-531-07-35

Де придбати?

13 ms. PHP memory: 2097152 (522696)