MARIBO SEED («Марібо Сід», Данія)

MARIBO SEED – 100-річна історія в цукровому бізнесі

MARIBO SEED (Данія) – компанія, яка завоювала значну частину ринку цукрових буряків, продовжує рухатися вперед і претендує на статус лідера у сфері селекції та насінництва цукрових буряків найближчим часом в Україні та світі. 

З 1870 року та до початку Першої Світової Війни датське виробництво цукру повністю базувалось на імпортному насінні. Завдяки проблемам постачання, під час війни, власники датських цукрових заводів вирішили створити компанію, яка б змогла забезпечити сільськогосподарські підприємства якісним насінням цукрових буряків.

Та вже в 1920 році була заснована компанія під назвою MARIBO SEED, а в 1928 році був введений перший конкурентний сорт цукрових буряків MARIBO-N.

У 1930-х роках вдалося створити перший тетраплоїдний цукровий буряк. В 1949 році, коли ще одна компанія, яка займається селекцією цукрових буряків, подала заявку на патент на поліплоїдне насіння, заявка була відхилена, оскільки такі сорти вже були запатентовані компанією MARIBO SEED

Першим поліплоїдним сортом цукрового буряку, який домінував на світовому ринку в 1950-х роках, був MARIBO-P

В 1969 році MARIBO SEED представила однонасінні сорти із інкрустованою оболонкою. Ця комбінація стала значним кроком вперед, та символізувала початок нового етапу у насінництві цукрових буряків. 

MARIBO SEED одна із перших почала працювати над сортами цукрових буряків стійкими до ризоманії. В 1960 році розпочали селекцію стійкості до цього захворювання в Італії, а в 1982 році зареєстрували перший у світі сорт зі стійкістю до ризоманії. З тих пір стійкі гібриди до ризоманії постачалися  до всіх країн, що були вразливі до цієї хвороби. 

З початку 1990-х років MARIBO SEED націлили  свої дослідження на зміну форми та поверхні коренеплоду цукрових буряків. Вже до кінця 1990-х років ці «нові» коренеплоди цукрових буряків були вперше офіційно випробувані датськими фермерами.  Селекційна робота по зміні форми коренеплоду цукрових буряків без втрати якості та з підвищенням цукристості ведеться і до сьогодні. 

Все що Ви знаєте з історії розробок селекції цукрових буряків започаткувала саме MARIBO SEED. Це компанія, яка не зупиняється на досягнутому. Це компанія, в асортименті якої представлені гібриди з найвищим вмістом цукристості.  

Сьогодні MARIBO SEED пропонує понад 100 гібридів цукрових буряків, розроблених для задоволення специфічних потреб різних місцевих умов вирощування та потреб цукрової промисловості.

MARIBO SEED є міжнародним постачальником насіння цукрових буряків з мережею дочірніх компаній, відділів продаж, дистриб'юторів та агентів у більш ніж 30 країнах світу. 

Штаб-квартира та сучасні виробничі потужності MARIBO SEED для виробництва насіння розташовані на острові Лоллан, в південно-східній частині Данії. Насінництво ведеться в північній Італії. 

Ви можете бути впевненими, що і на далі компанія MARIBO SEED буде дивувати виробників цукросировини якісним насінням цукрових буряків.  

В Україні гібриди MARIBO SEED ексклюзивно представляє МПП Фірма «Ерідон». Наразі виробникам доступні такі сучасні гібриди цукрових буряків, як Норікум, Карлтон, Моллі та Фронтера

Перейти в Каталог товарів Насіння цукрових буряків

9 ms. PHP memory: 2097152 (509440)