День поля Ерідон та DSV на Дніпропетровщині

region
Область:
Дніпропетровська
date
Дата проведення:
31 травня 2019
tema
Тематика:
озима пшениця, озимий ріпак
org
Організатор:
Ерідон, DSV
point
Назва господарства:
ТОВ "АФ Колос"

31.05.2019 на базі ТОВ "АФ Колос", с.Шарівка, Царичанського р-н, Дніпропетровської області відбувся День поля, організований компанією "Ерідон" спільно з партнером - насіннєвою компанією DSV.

Одні з найкращих результатів в продуктивності вирощування озимого ріпаку та озимої пшениці забезпечує використання технологій, які пропонує компанії "Ерідон". Тож Роман Іванович, головний агроном господарства, поділився своїм досвідом у вирощуванні цих культур. Представники компанії DSV представили посіви лінійок озимої пшениці та озимого ріпаку.

Менеджер з агрономічних питань компанії «Ерідон» - Сергій Заврайський розповів про стандартні технології вирощування озимої пшениці, ріпаку та ячменю. Технології включали обробку насіння, живлення та захист рослин від посіву до збирання з використанням оптимального, економічно-обґрунтованого переліку добрив, засобів захисту та підживлення рослин. Це гранульовані добрива ROSAFERT, рідкі добрива ROSALIQ, кристалічні добрива ROSASOL, вже добре знайомі препарати для обробки насіння Келпак, Блек Джек, Інітер, антистресант Терра-Сорб Комплекс, інші засоби захисту рослин та ад'юванти. Також спеціаліст зупинився на окремих елементах у технології вирощування озимого ріпаку та озимої пшениці, звернув увагу присутніх на ефективність та доцільність їх використання на прикладі поточного сезону.
 

13 ms. PHP memory: 2097152 (511664)