• Агроінфо
  • Агропомічник
  • Cтан посівів кукурудзи та соняшнику на CROPSTAGE у ПП «Євросем», Київська область

Cтан посівів кукурудзи та соняшнику на CROPSTAGE у ПП «Євросем», Київська область

Нещодавно ми розповідали про посів (13.05) та гербіцидну обробку кукурудзи та соняшнику на CROPSTAGE у ПП "Євросем". Детальніше за посиланням.
27.05. було проведено моніторинг стану посівів. Кукурудза здебільшого перебувала у фазі 2 листків. Гібрид Сканер із раннім ФАО 250 має дещо швидший ріст, його фаза розвитку 2 листки-поява 3-го. Густота посіву 70-75 тис схожих рослин на гектар, також присутні поодинокі рослини, які тільки виходять з ґрунту.

Оберіть гібрид чи перейдіть до результатів роботи ґрунтових гербіцидів - для цього натисність на назву у таблиці:

Сканер

Староф

Вархол

Блекрок

Мітинг

Санрок

Станом на 27.05 з'явились сходи соняшника, фаза сім'ядолі, густота складає 4 рослини на метр, на гектар маємо 55-59 тис. рослин. Пошкодження шкідниками не виявлено. Бур' янів також не було помічено - ґрунтова схема захисту стримує появу бур'янів, що свідчить про виконання намічених цілей.

Контроль ефективності ґрунтових гербіцидів

З огляду на погодні умови 01.06.22 було проведено повторний огляд посів щодо роботи ґрунтових гербіцидів. Нагадаємо, на кукурудзі внесено бакову суміш препаратів:

На соняшнику застосовували:

Гербіциди спрацювали на відмінно, чим забезпечили гарний стартовий розвиток посівів.

Проте на полі зафіксували присутність поодиноких бур'янів - лободи білої та берізки польової, а також падалиці соняшнику:

Саме тому ми рекомендуємо застососувати страховий захист для кукурудзи, як обов'язковиий елемент технології вирощування. Відповідно, було заплановане застосування страхових гербіцидів - про це ми розповімо у наступному звіті. До зустрічі!

Де придбати?

12 ms. PHP memory: 2097152 (521880)