• Агроінфо
  • Агропомічник
  • Посів кукурудзи та соняшнику на CROPSTAGE у ПП «Євросем»

Посів кукурудзи та соняшнику на CROPSTAGE у ПП «Євросем»

На CROPSTAGE вже завершується посів кукурудзи та соняшнику і сьогодні ми розповімо про одну з наших локацій. У ПП "Євросем", що на Бориспільщині, було висіяно шість гібридів кукурудзи та один гібрид соняшнику від компанії IFAGRI. Розглянемо умови цього посіву детальніше:

Попередник: кукурудза

Осінній обробіток та живлення: З осені на полі була проведена оранка на глибиину 30 см, внесено добриво NPK 7-20-30, а також безводний аміак 120 кг/га.

Весняний обробіток та живлення: Навесні було проведено закриття вологи боронуванням, передпосівна культивація проводилася у день посіву дисковим агрегатом Lemken Rubin на глибину 8 см. Ґрунт підготовлений добре, на глибині від 2,5 см присутній вологий шар для оптимального проростання насіння. Під культивацію було внесено стартове добриво Росаферт NPK 12-24-12 у нормі 100 кг/га для кукурудзи та 120 кг/га для соняшнику.

Посів кукурудзи було проведено 13.05.22 за допомогою МТЗ 1221.2 з восьмирядною сівалкою Kuhn. Густота посіву становила 75 тис. насінин на гектар, глибина 4,5-5,0 см, ширина міжряддя 70 см. Серед гібридів кукурудзи були висіяні наступні:

Соняшник представлений гібридом Санрок від IFAGRI, який був посіяний з густотою 59 тис. насінин на гектар, на глибину 3,0-4,0 см у вологий шар ґрунту:

Насіння кукурудзи та соняшнику якісно відкаліброване та протруєне:

На фото глибина посіву: 4,5-5,0 см для кукурудзи та 3,0-4,0 см для соняшнику

 

Розміщення насіння кукурудзи у рядку:

Розміщення насіння соняшнику у рядку:

16.05.2022 було проведено першу гербіцидну обробку на кукурудзі задля створення захисного екрану:

На соняшнику була застосована ґрунтова схема гербіцидного захисту:

Додавання ПАР МультиМастр до ґрунтових схем захисту посівів кукурудзи та соняшнику є обов’язковим елементом технології.
Утворюється надійний гербіцидний екран, а також МультиМастр не дає можливості промиватися препаратам при надмірних опадах та пролонгує роботу діючих речовин.
 

Вже незабаром ми повернемося на дане поле, щоб відслідкувати розвиток культур та дію гербіцидів. До зустрічі!

Де придбати?

10 ms. PHP memory: 2097152 (522056)