• Агроінфо
  • Агропомічник
  • Страхові гербіциди кукурудзи – складова технології стабільних врожаїв!

Страхові гербіциди кукурудзи – складова технології стабільних врожаїв!

Щороку весняний період відрізняється і є дуже різноманітним по всій території України. І так само щоразу постає питання ефективності ґрунтових гербіцидів. Від яких факторів вона залежить, що впливає на їх роботу? Зі спостережень, наприклад, цього сезону - це наявність ґрунтової вологи, оптимальної умови внесення гербіцидів, проте місцями аж надмірної поверхневої вологи, що спричинило відсутність можливості зайти в поля для внесень. Вже на момент, коли зв'явилася можливість для виходу в поля, волога була відсутня в шарі ґрунту. Саме з ним мав зв'язатися препарат та утворити надійний ґрунтовий екран.

Відповідно, деякі сільгоспвиробники не чекали та починали працювати, вносячи продукти в сухий ґрунт. Також при роботі ґрунтовими схемами не завжди враховують пониження температур або нічні приморозки на передодні внесення. А це має найбільш негативний прояв на ефективність препаратів після внесення. Звідси й проблема наявності на полях тих чи інших бурʼянів, на яких застосовували ґрунтові гербіциди, але у них буде знижена ефективність.

Наразі посіви кукурудзи перебувають у фазі сходів – 2-3-х листків. Саме фаза 3-х листків це початок періоду-найбільш гербокритичного для даної культури, так як у цей період відбувається формування потенційного врожаю кукурудзи. Тому враховуючи вказані особливості, оптимальним періодом для внесення страхових гербіцидів є фаза 3-5 листків кукурудзи. Застосування страхових гербіцидів є складовою технології вирощування кукурудзи.

Для контролю широкого спектру сегетальної рослинності в посівах кукурудзи та отримання прогнозованих врожаїв варто застосовувати наступні продукти:

Для пролонгованої робити проникнення зазначених продуктів, фіксації та поширення їх на рослинах рекомендуємо застосовувати Тенеріс 90, Сіліксан 106.

Вчасне застосування страхових гербіцидів, дає можливість вашим посівам продуктивно реалізувати свій потенціал!

За більш детальною інформацією щодо більш якісного використання зазначених гербіцидів, враховуючи фітосанітарний стан Вашого регіону, наявність тих чи інших бур’янів, звертайтеся до регіональних менеджерів з агрономії компанії «ЕРІДОН».


Заступник керівника Відділу технологічної підтримки «ЕРІДОН» 
ЧЕРНЕНКО Євген Петрович |
(050)-373-95-24

Де придбати?

8 ms. PHP memory: 2097152 (522056)