• Агроінфо
  • Агропомічник
  • Актуальний період для проведення ранньо-весняного підживлення озимих зернових культур спеціальними мінеральними добривами

Актуальний період для проведення ранньо-весняного підживлення озимих зернових культур спеціальними мінеральними добривами

Зважуючи на стан полів та середньодобову температуру повітря, яка в деяких регіонах вже встановилась на рівні +1-5 градусів Цельсія (Південь України), прийшов час для підготовки або проведення ранньовесняного підживлення озимої пшениці та ріпаку мінеральними добривами для забезпечення дружнього старту відновлення вегетації та формування оптимального біологічного потенціалу для отримання гарного врожаю та поліпшення якісних продукції рослинництва. В переважній більшості випадків це азотні добрива: сульфат амонію та аміачна селітра. 

Окрім традиційної аміачної селітри, сульфату амонію новинки сезону 2018 року - гранульованого добрива Saletrosan 26, у портфелі ексклюзивних спеціальних добрив від компанії «Ерідон» є добриво для кореневого підживлення  Росаферт 16-14-07+15S+4Mg. Зважуючи на критичну біологічну потребу у фосфорі для рослин озимої пшениці та ріпаку, яка критично проявляється під час періоду відновлення вегетації, на перше місце після азоту у мінеральному живленні цих культур виступає фосфор. Саме тому швидке забезпечення рослин даним елементом є вирішальним у процесі розвитку потужної кореневої системи.

Потужна коренева система забезпечить швидкий доступ рослин до ґрунтової капілярної вологи у пізні фази і є основою ефективної вегетації культури в умовах повітряної посухи, яка часто спостерігається у період  з 2-ої декади травня і до 1-2-ої декади червня.
Продуктом, який здатний забезпечити даний ефект є гранульоване швидкорозчинне спеціальне добриво Росаферт 16-14-07+15S+4Mg. Норма внесення становить – 100 кг/га врозкид. Внесення даного добрива по легкому снігу (3-5 см) за 2-3 тижня до періоду настання тало-мерзлого ґрунту є найбільш сприятливими умовами для роботи даного продукту.

Окрім декількох форм фосфору, які є вирішальними у ефективності добрива Росаферт, кожна гранула даного продукту містить азот у амонійній та нітратній формах, калій, сірку, кальцій та мікроелементи.

Гарного дня!


Менеджер з розвитку продуктів для мінерального живлення рослин
СУВОРОВ Микита Олексійович | 
(050)-410-16-14

Де придбати?

14 ms. PHP memory: 2097152 (523640)