• Агроінфо
  • Агропомічник
  • Гербіцидний портфель компанії «Ерідон» поповнився новими препаратами від IFAGRI

Гербіцидний портфель компанії «Ерідон» поповнився новими препаратами від IFAGRI

Асортимент гербіцидів компанії «Ерідон» поповнився новими препаратами бренду IFAGRI ("Іфагрі").

Назва препарату Діюча речовина Зареєстровані культури Норма витрати Упаковка
Тайгедер, КЕ Пропізохлор, 720 г/л Соняшник, ріпак, кукурудза, буряк цукровий 2-3 л/га 10 л
Дифлейм, СЕ 2,4-Д 2-етилгексиловий ефір, 452,42 г/л + флорасулам, 6,25 г/л Пшениця, ячмінь, кукурудза 0,4-0,6 л/га 10 л
Нікофур, ВГ Нікосульфурон, 750 г/л Кукурудза 0,05-0,06 кг/га 0,5 кг
Клетстар, КЕ Клетодим, 120 г/л Буряк цукровий, ріпак, соя, соняшник 0,4-1,8 л/га 5 л
Грейнурон, ВГ Трибенурон-метил, 750 г/л Пшениця озима та яра 0,015-0,025 кг/га 0,5 кг
Ячмінь озимий та ярий, жито 0,015-0,02 кг/га
Піралюкс, ВГ Клопіралід, 750 г/л Пшениця, ячмінь 0,06-0,12 кг/га 0,5 кг
Буряки цукрові, ріпак 0,12-0,2 кг/га
  • ТАЙГЕДЕР представлений у вигляді концентрату емульсії з діючою речовиною пропізохлор, що належить до хімічного класу хлорацетамідів. Пропізохлор поглинається корінням і проростаючими паростками бур’янів та пригнічує поділ клітин шляхом блокування синтезу білка у чутливих рослин. Цей препарат не потребує заробки у ґрунт за умов достатнього зволоження. Проте при відсутності опадів протягом тривалого часу до проведення сівби культури, заробка в ґрунт підвищує ефективність препарату.
  • ДИФЛЕЙМ представлений у вигляді суспензійної емульсії з двома діючими речовинами:  2-етилгексиловий ефір 2,4 Д (хімічний клас похідних арилоксиалканкарбонових кислот) та флорасулам (клас триазолопіримідинів). Завдяки поєднанню двох принципів дії на організми бур’янів препарат характеризується високою ефективністю проти широкого спектру дводольних бур’янів (підмаренника чіпкого, молочаю лозяного, осоту ромашки). Також він контролює стійкі форми падалиці соняшника.
  • КЛЕТСТАР представлений у вигляді концентрату емульсії з діючою речовиною клетодим (хімічний клас циклогексадіонів). Цей гербіцид проникає через стебла та листя рослини, швидко переноситься по її організму, концентрується у точках росту, блокуючи біохімічні процеси синтезу ліпідів. Ріст чутливих рослин припиняється через кілька годин після обприскування. Випадання опадів через 1 годину після обробки не вливає на ефективність дії препарату.
  • ГРЕЙНУРОН представлений у вигляді гранул, що диспергуються у воді, з діючою речовиною трибенурон-метил, яка належить до класу похідних сульфонілсечовин. Трибенурон-метил швидко (протягом 3-х годин) зупиняє поділ клітин чутливих видів бур’янів, у результаті чого ріст бур’янів блокується, вони не конкурують із культурою за елементи живлення, воду та світло. Видимі симптоми ураження бур’янів з’являються через 5-8 днів, а повна їх загибель настає через 10-25 днів.
  • ПІРАЛЮКС представлений у вигляді гранул, що диспергуються у воді, з діючою речовиною клопіралід, яка належить до класу хлорпохідних піридинів і є синтетичною формою ростових гормонів. Гербіцид має системну дію, поглинається листковою поверхнею, легко переміщується в рослині і переноситься в точки росту, порушуючи процес поділу клітин, і тим самим зупиняючи ріст. Знищує надземну частину та кореневу систему осотів. Ідеальний партнер для бакових сумішей, особливо, з препаратами на основі фенмедифаму та десмедифаму.

Бажаємо Вам чистих полів. на яких посіви зможуть реалізувати свій врожай!

Де придбати?

14 ms. PHP memory: 2097152 (526512)