• Агроінфо
  • Агропомічник
  • Дієва боротьба з шкідниками за допомогою інсектицидів та акарицидів від IFAGRI

Дієва боротьба з шкідниками за допомогою інсектицидів та акарицидів від IFAGRI

Пошкодження культурних рослин шкідниками призводить до зниження врожаю та його якості, зокрема і внаслідок розповсюдження шкідниками збудників хвороб різної етіології. Запобігти втратам врожаю можливо, контролюючи шкідників за допомогою інсектицидів та акарицидів.

Портфель компанії «Ерідон» поповнився рядом високоякісних препаратів із відомими діючими речовинами від IFAGRI:

Назва препарату Діюча речовина Зареєстровані культури Норма витрат Упаковка
Райнер, ВП Ацетаміприд, 20% Буряк цукровий 0,05 – 0,075 кг/га 1 кг
Яблуня 0,15 – 0,2 кг/га
Еванс, КЕ Лямбда-цигалотрин, 5,0% Пшениця, ріпак 0,15 – 0,2  л/га 5 л
Буряк цукровий 0,125 – 0,15 л/га
Горох 0,1 – 0,125 л/га
Шерман, КЕ Абамектин, 20 г/л Соя 0,6 л/га 1 л
Яблуня, виноград 1 – 1,5 л/га
Кіллітоп, КЕ Хлорпірифос, 500 г/л + Циперметрин, 50 г/л Пшениця 0,75 – 1 л/га 10 л
Ріпак 0,5 – 0,6 л/га
Яблуня 1 – 1,5 л/га
  • Райнер представлений у вигляді водорозчинного порошку, з діючою речовиною ацетаміприд, що належить до хімічного класу неонікотиноїдів. Інсектицид характеризується доброю системною та трансламінарною дією, внаслідок чого він поглинається рослиною та розноситься по всіх її частинах. Тому ефект від застосування препарату проявляється також і на необроблених ділянках рослин. Інсектицидна дія проявляється шляхом його впливу на нервову систему комах, що призводить до загибелі комах від надмірного нервового збудження і паралічу. Результат дії препарату помітний уже за годину після обприскування.
  • Еванс представлений у вигляді концентрату емульсії з діючою речовиною лямбда-цигалотрин, яка належить до хімічного класу синтетичних піретроїдів. Препарат характеризується контактно-кишковою дією на шкідливі комахи, широким спектром дії  та низькими нормами застосування. Інсектицид швидко проникає в організм шкідників через кутикулярний шар, вражаючи їх нервову систему. Шкідники припиняють харчуватися вже протягом декількох хвилин після обробки, після чого гинуть у результаті загального паралічу.
  • Шерман представлений у вигляді концентрату емульсії з діючою речовиною абамектин з хімічного класу авермектини. Абамектин характеризується акарицидною та інсектицидною дією і представляє собою натуральний фермент, що виробляється бактерією Streptomyces avermitilis. Препарат ефективно контролює широкий спектр шкідливих кліщів, трипсів та мінерів, вражаючи їх нервову систему і викликаючи параліч, що приводить до їх загибелі. 
  • Кіллітоп представлений у вигляді концентрату емульсії з двома діючим речовинами: хлорпірифос з класу фосфорорганічних сполук та циперметрин, що належить до класу синтетичних піретроїдів. Поєднання цих сполук забезпечує синергетичний ефект, який проявляється у покращеній та подовженій дії. Завдяки фумігантному ефекту інсектицид знищує шкідників у важкодоступних місцях, володіє акарицидним ефектом.

Якісних врожаїв Вам без пошкоджень шкідникми!

Де придбати?

6 ms. PHP memory: 2097152 (522336)