Якісний гібрид цукрового буряку – це гарантія успіху!

region
Область:
Харківська
date
Дата проведення:
2 листопада 2018
tema
Тематика:
цукровій буряки, технологія вирощування
org
Організатор:
МПП Фірма "Ерідон", "УкрАгроРесурс"
point
Назва господарства:
ПП "Агропрогрес"

Гібриди цукрових буряків компанії "Хіллесхьог" (HILLESHOG) користуються неабияким попитом у сільгоспвиробників України, адже цей виробник є одним зі світових лідерів у селекції цукрових буряків та пропонує своїм клієнтам високоякісне насіння високопродуктивних гібридів, придатних до вирощування в різних ґрунтово-кліматичних зонах.

З метою демонстрації продуктивності гібридів «Хіллесхьог» та їх стійкості до хвороб коренеплоду та листкового апарату, компанія «Ерідон» провела семінар на базі ПП "Агропрогрес", що у смт. Кегичівка, Харківської області.  Партнерську участь у заході прийняла компанія "УкрАгроРесурс", яка є постачальником насіння "Хіллесхьог" та "Марібо Сід" у Харківській області.

Захід розпочався з теоретичної частини, в ході якої директор господарства Хвесик Андрій Єрмійович, розповів про технологію вирощування цукрових буряків та інших культур зерно-бурякової сівозміни у своєму підприємстві. Він зазначив, що на полях ПП «Агропрогрес», у промислових масштабах вирощуються гібриди Окка, Борута, Атак, Алегра селекції "Хіллесхьог".

На полі, гостям були продемонстровані гібриди цукрових буряків селекційних компаній "Хіллесхьог" та "Марібо Сід". Демонстраційна лінійка включала наступні гібриди: Олімпіада, Протекта, Сілента, Окка, Карлтон, Моллі, Фронтера, Норікум, Лімозіне, Атак, Алегра.

Головний агроном ПП «Агропрогрес», Шатиленко Микола Анатолійович розповів, що цього року на полях господарства сильно проявились кореневі гнилі. В цей самий час, гібрид Протекта мав нульову ураженість гнилями (0 %), Атак, Моллі, Алегра відповідно 1,6; 1,8; 1,9 %.

У той же час, ураженість гнилями гібридів іншої селекції, у промислових посівах, сягала близько 40 %.

Продакт-менеджер МПП Фірма «Ерідон», Михайло Якусик надав присутнім змістовну інформацію, щодо господарсько-біологічних характеристик представлених на демонстраційному полі гібридів цукрових буряків, а також дав вичерпні відповіді на багаточисельні запитання.

  • Особливої уваги партнери надали питанням, пов’язаним з особливостями основного обробітку ґрунту під цукрові буряки та питанню механізованого збирання коренеплодів.

Облік урожайності кожного гібриду відбувався паралельно з оглядом демонстраційних ділянок, тож кожен з присутніх міг отримати інформацію про урожайність гібридів та зробити правильний вибір. 

  • Рекордсменом за продуктивністю став гібрид Моллі з урожайністю 55,8 т/га, цукристістю 16,9 % та збором цукру 9,43 т/га.

Високий показник цукристості, який сягнув рівня 17,4 %, було отримано з гібридів Окка, Карлтон, Протекта.

До зустрічі у наступному році!

7 ms. PHP memory: 2097152 (511856)