Технологічний семінар на Рівненщині

region
Область:
Рівненська
date
Дата проведення:
4 березня 2021
tema
Тематика:
технології вирощування
org
Організатор:
Ерідон

04.03.2021 на базі Рівненського регіонального підрозділу "Ерідон" був проведений технологічний семінар для агровиробників на тему "Система живлення та захисту озимих культур 2021»". Під час заходу було обговорено та висвітлено ряд питань, пов’язаних з проблемами, які все частіше стикаються агровиробники в умовах змін клімату та непередбачуваних погодних умов. 

Семінар розпочався з привітального слова від керівника підрозділу - Лисого Івана Петровича. Він представив учасників заходу та висловив подяку за співпрацю усім присутнім, розповів про плани розвитку представництва. У своїй розповіді було наголошено на перевагах співпраці з найбільшим дистриб’ютором на ринку України, що забезпечує сількогосподарських виробників оборотними засобами впродовж 27 років. Також розповів про основні інструменти, що є в портфелі послуг компанії "Ерідон" для більш ефективної співпраці та збільшення рентабельності виробництва.

Наступним взяв слово менеджер з розвитку напрямку спеціальних та мікродобрив компанії "Ерідон", Микита Суворов. Він презентував присутнім Тіосульфат амонію Thio-Sul® та наголосив на його основних перевагах:

 • покращує доступність мікроелементів і поглинання фосфору в ґрунтах з високим показником рН;
 • тимчасово знижує кислотність ґрунту;
 • надає додаткові переваги у живленні за рахунок забезпечення сільськогосподарських культур сіркою, четвертим необхідним елементом живлення для вищої врожайності та якості продукції;
 • посилює мікробіологічну активність бактерій Thiobacillus;
 • оструктурює ґрунт; 
 • забезпечує кращий розвиток кореневої системи; 
 • подовжує доступність азоту з добрив;
 • зменшує непродуктивні втрати через промивання та випаровування змішування тіосульфату амонію з КАС (карбамід-аміачна суміш)

Thio-Sul® - економічний та ефективни спосіб максимізувати азотне живлення та збільшити продуктивність культур, що було продемонстрована на прикладі результатів дослідів. 

Опісля було представлено продукт для оптимального живлення озимих культур при відновленні вегетації рано навесні - Росаферт 16-14-07 від компанії Rosier. Акцент було зроблено на наявності 3-х форм фосфору у складі цього добрива та його пролонгованій дії впродовж вегетації, швидкого ранньовесняного старту та ідеального співвідношення елементів живлення для максимального наростання вегетативної маси озимих культур.

Для нарощування кореневої системи, зменшення впливу низьких температур на засвоєння фосфору, стимуляції кущення, накопичення сухих речовин у процесі фотосинтезу було рекомендовано застосовувати позакоренево Розалік (Zn, P, N, S) та Розалік (Mg, Mn, N, S)

Для розвитку кореневої системи, утворення генеративних органів та цвітіння, підвищення стійкості до високих температур, наростанню точок росту та бокових пагонів було рекомендовано застосовувати позакоренево Розасоль 15-45-10 та Розасоль 18-18-18. По кожному продукту було надано інформацію стосовно його місця у технології вирощування в розрізі культур та рекомендованих норм.

Олександр Лукомський, менеджер з агрономічних питань компанії "Ерідон" розпочав свою доповідь з презентації бренду IFAGRI. Він розповів про продукцію компанії - асортимент засобів захисту рослин, а зробив акцент на новинках, серед яких: двокомпонентний інсектицид Катадін, системний гербіцид Про-стар 500 та системний післясходовий гербіцид Квістарт. Окремо були виділені нові біологічні препарати для сухої інокуляції насіння кукурудзи та сої Майкросорч Плюс Кукурудза і Майскросорч Плюс Соя, які виробляються у США та показали гарний результат при доробці насіння кукурудзи на території України протягом останніх 2-х років.

Також Олександр розповів про нову програму лояльності – Eridon Business Club, у якій приймає участь продукція бренду IFAGRI та Тіосульфат амонію Thio-Sul®.

Не оминули увагою стимулятори і регулятори росту рослин:

 • Препарат Ерайз для відновлення весняної вегетації та стимуляції весняного кущення (синтетичні фітогормони - ауксини, гібереліни та брасиноліди, цинк та екстракт морських водоростей) та новинку – препарат Цитокін (екстракт морських водоростей і кінетін);
 • Для стимуляції закладання більшої кількості колосків та зерен у колосі – було рекомендовано застосовувати Міллерплекс, який має унікальний склад -  натуральні цитокініни, амінокислоти, специфічні вуглеводи, мікроелементи, мультивітамінний комплекс, вбудована ад’ювантна система та екстракт морських водоростей;
 • Для посиленого розвитку кореневої системи (відновлення вторинної кореневої системи), запуску ґрунтової мікрофлори в прикореневій зоні та стимулювання весняного кущення був рекомендований Блек Джек (суспензія чистого, хімічно не перетвореного гумусу) та препарат Келпак (7 видів ауксинів та 12 видів цитокінінів);
 • Препарат Еквілібріум, який містить збалансовану суміш L-α-амінокислот, отриманих ферментативним гідролізом, полісахаридів (альгінова кислота, манітол та бетаїнів), отриманих із екстракту морських водоростей Ascophyllum nodosum для покращення та пришвидшення запилення (стимулювання росту пилкової трубки), стимулювання поділу і росту клітин зав’язі (збільшення розміру плодів), забезпечення підвищення якості продукції, покращення фітогормонального регулювання у вирішальні періоди розвитку плодів.

Наприкінці доповіді, спеціаліст розповів про високоефективні іспанські антистресанти - Терра-Сорб Фоліар та Терра-Сорб Комплекс. Препарати містять амінокислоти, отримані завдяки ексклюзивній технології ферментативного гідролізу, які забезпечують збереження енергії в ланцюгу метаболізму азоту, осморегуляції, регулювання відкриття продихів і активності фотосинтезу, антиоксидантній активності та стимулювання гормональної регуляції. Також вони стимулюють процес запилення, росту пилкової трубки, покращення засвоєння та транспортування поживних речовин і засобів захисту рослин в рослині, підвищення якості плодів. 

До зустрічі на нових заходах!

16 ms. PHP memory: 2097152 (517800)