Співпраця, яка гарантує успіх! Актуальні рекомендації від Юрія Канія

region
Область:
Тернопільська
date
Дата проведення:
4 червня 2018
tema
Тематика:
технології вирощування
org
Організатор:
МПП Фірма "Ерідон"
point
Назва господарства:
ПАП "Аркадія"

Щороку на Тернопільщині, на базі господарства ПАП «Аркадія» відбувається День поля під назвою «Співпраця, яка гарантує успіх!», який проводить Тернопільський підрозділ «Ерідон» разом з провідним експертом відділу технологічної підтримки Юрієм Канієм. Відсутність опадів у весняний період намагалася порушити цю добру традицію, але для найбільш технологічних господарств з інноваційними технологіями та професійним супроводом не може бути жодних перешкод. Окрім Тернопільських агровиробників, на захід завітали також представники сусідніх областей – Чернівецької, Львівської, Хмельницької, Івано-Франківської.

Подія традиційно розпочалася з привітального слова керівника господарства  - Миколи Івановича Пилипіва та директора Тернопільського підрозділу «Ерідон» Тараса Тарасовича Живчика. Лекційну частину розпочав Юрій Каній, який розповів про досвід вирощування нуту, описав проблеми, які виникали протягом сезону та розповів про способи їх вирішення або запобігання появи у майбутньому. Наступним взяв слово Сверіда Віктор – менеджер з розвитку продуктів МПП Фірма «Ерідон», який спеціалізується на ад’ювантах та біостимуляторах. Він описав роботу препарату Міллерплекс, який з’явився в портфелі компанії восени минулого року та вже добре зарекомендував себе на посівах озимих ріпаку та пшениці. Наприкінці його виступу була продемонстрована робота кондиціонера води Спрей-Ейд Комлпекс на жорсткій воді.

Під час переїзду на демонстраційні та виробничі посіви пройшла злива, тож багато з гостей почали телефонувати в свої господарства, щоб дізнатись чи є довгоочікуваний дощ і на їх територіях. На одному із демонстраційних полів були представлені нові та вже добре відомі сорти озимої пшениці наступних селекційних компанії:

Сорти пшениці були посіяні в різних варіантах з нормами висіву від 100 до 200 кг/га. Досить цікавим виявився дослід посіву озимої пшениці сорту Матрікс з нормою висіву 30 (тридцять) кг/га. Також була продемонстрована технологія на озимій пшениці сорту Практік (R.A.G.T.) «Плюс 1,5 т/га», яка включала додаткові внесення Розалік Mg, Mn, S, N, Росаферт 16-14-07+15S+4Mg+6Ca, і вже добре відомого в регіоні Терра-Сорб Комплекс, Міллерплекс та Аміноквелант Майнорс

На виробничих посівах була оглянута схема захисту цукрових буряків проти падалиці озимого ріпаку, посіви гібриду кукурудзи РЖТ Фізікс (R.A.G.T.) та гібриду озимого ріпаку Марафон (DSV) з застосуванням бельгійських добрив Росаферт 12-24-12+S9 під посів та внесенням Росаферт 16-14-07+15S+4Mg+6Ca по мерзло-талому ґрунту. Більшому закладанню бічних пагонів на посівах озимого ріпаку сприяв вищезгаданий препарат Міллерплекс.  

Дякуємо всім партнерам, що завітали на цей День поля та сподіваємося, що отримані знання допоможуть отримати ще кращі врожаї за будь-яких умов!
 

10 ms. PHP memory: 2097152 (512408)