Система живлення озимих культур та особливості використання меліоранту Атрігран

region
Область:
Рівненська
date
Дата проведення:
27 червня 2018
tema
Тематика:
система живлення, AtriGran
org
Організатор:
МПП Фірма "Ерідон"

27.06.2018 в с. Колоденка, Рівненського району, Рівненської області за підтримки Рівненського підрозділу компанії «Ерідон» та його директора, Лисого Івана Петровича, був проведений навчальний семінар на тему: «Система живлення озимих зернових-колосових культур та особливості використання ексклюзивного меліоранту Атрігран».

Присутні змогли почути корисну інформацію від менеджера з розвитку продуктів для мінерального живлення рослин компанії «Ерідон», Микити Суворова, зокрема про меліорант AtriGran. Окрім презентації проблематики та самого продукту, спеціаліст описав ефективні норми застосування, способи внесення та економічний ефект від кожного варіанту використання.

Не оминули увагою і продукти компанії Rosier: ROSAFERT®, ROSALIQ® та ROSASOL®, а також побудову економічно та агрономічно-обґрунтованої системи живлення рослин для кожного окремого господарства. При її побудові, найважливішим завданням є виділити основні критерії оцінки результативності технології в короткостроковій та довгостроковій перспективі. 

Кудлай Оксана, заступник керівника відділу мінеральних добрив МПП Фірми «Ерідон» описала основні умови постачання, логістики, цінової політики та умови придбання продукту Атрігран під час сезону літо-осінь 2018.

Бажаємо Вам гарних врожаїв!

11 ms. PHP memory: 2097152 (512936)