Семінар для ТОВ "Агросиндікат"

region
Область:
Одеська
date
Дата проведення:
30 серпня 2018
tema
Тематика:
Озимий ріпак, пшениця, нут, технології вирощування

Наприкінці минулого місяця регіональний експерт відділу технологічної підтримки компанії "Ерідон" Святослав Нереуцький провів семінар для представників ТОВ "Агросиндікат" в Одеській області.

Спілкувались на актуальні на сьогодні теми - портфель сортів озимої пшениці від компанії "Ерідон", їх правильний підбір. Були описані кращі сорти, що придатні для вирощування в Південній агрокліматичній зоні:

  • СН Комбін від DSV - високопродуктивний сорт з високими показниками якості зерна;
  • Балітус від Saatbau, що придатний для ранніх строків посіву та для зрошення;
  • Лупус, Тацітус, Лукуллус, Паннонікус від Saatbau для пізнього строку посіву, типові «жовтневі пшениці»
  • Алтіго та Нордіка від Limagrain

Також були представлені сорти від нових оригінаторів в портфелі компанії «Ерідон»:

  • Ванесса від Selgen
  • Галліо від Probstdorfer

Озимий ячмінь представлений сортами Пасо від Limagrain та Хайлайт від DSV

Ще одна високоприбуткова культура для Одеського регіону про яку було багато сказано – озимий ріпак. Правильна та вчасна рістрегуляція за допомогою препаратів Ретацел та Міллерплекс, мінеральне живлення та позакореневе підживлення, застосування антистресантів (Терра-Сорб Фоліар) гарантують збереження потенціалу врожайності взимку.

Ще однією темою було застосування нового препарату в портфелі компанії – гербіциду Лентагран від бельгійської компанії Belchim, а саме – досвід використання та ефективність роботи на бур’янах у різні стадії їх росту та розвитку. 

Серед нішевих культур розглянули таку культуру, як нут, що експортується компанією "Агросиндікат" закордон. Ця високорентабельна культура є досить вибагливою, але за правильного догляду дає гарний врожай з гектару. Досвід вирощування в Україні досить обмежений, а площі сильно корелюються з огляду на світову кон’юнктуру, але, незважаючи на це, нут залишається надзвичайно перспективною культурою для Південного регіону України.

До наступних зустрічей!

16 ms. PHP memory: 2097152 (610432)