Eridon Logo

Співпраця, яка гарантує успіх

Belchim («Белчім», Бельгія)

НАШ РОЗВИТОК. ВАШЕ ЗРОСТАННЯ.

Компанія Belchim, заснована в Бельгії у 1987 році генеральним директором Дірком Путманом, займається розробкою та продажем засобів захисту рослин. Швидко зростаючи, компанія Belchim налагодила гарні стосунки з японською компанією ISK та, використовуючи їх дослідницьку базу, розробила власні інноваційні продукти. Впродовж останніх років Belchim також вступив у стратегічний альянс с сільськогосподарським бізнес-підрозділом Mitsui Chemicals та ще більше розширив портфель передових продуктів. Станом на сьогодні 60% продуктів компанії є інноваційними.

В той самий час, у компанії є великий науково-дослідницький потенціал, який є основним джерелом зростання бізнесу та подальшого розвитку власного портфелю продуктів.

Бельгійська компанія є значним гравцем на ринку Європи вже більше 30-ти років. Так, Belchim успішно придбав французьку компанію Jade SARL, хорватського національного дистриб’ютора Orchem та німецький Proagro, а також взяв на озброєння німецьку лінію по захисту рослин від шкідників Helm Ag, що ще більше посилило її ринкові позиції на Європейському ринку.

В 2017 році компанія оголосила, що Engage Agro USA, LLC офіційно стала Belchim Crop Protection USA, LLC. Викуп акцій Engage Agro USA надав готову платформу для розширення доступу інноваціного агрохімічного та біо-орієнтованого асортименту компанії Belchim до ринків США. 

На сьогодні, коли на ринку ЄС активізувалась міжнародна конкуренція, компанія продовжила активну експансію й на інші ринки та почала шукати нових стратегічних партнерів. Так, на українському ринку Belchim почала співпрацю з найбільшим дистриб’ютором – компанією «Ерідон».

Перейти в Каталог товарів ЗЗР