• Про компанію
  • Постачальники
  • Belchim Crop Protection («Белхім Кроп Протекшн», Бельгія)

Belchim Crop Protection («Белхім Кроп Протекшн», Бельгія)

НАШ РОЗВИТОК. ВАШЕ ЗРОСТАННЯ.

Компанія Belchim Crop Protection  заснована в Бельгії у 1987 році. Основною сферою діяльності є розробка та продаж засобів захисту рослин. Сьогодні Belchim Crop Protection  – вагомий гравець на європейському ринку захисту рослин, який активно зростає вже 31 рік поспіль. 

Впродовж останніх років компанія Belchim Crop Protection налагодила гарні стосунки з японською компанією ISK та, використовуючи їх дослідницьку базу, розробила власні інноваційні продукти. Також вступила у стратегічний альянс с сільськогосподарським бізнес-підрозділом Mitsui Chemicals та ще більше розширила портфель передових продуктів. Станом на сьогодні 60% продуктів компанії є інноваційними.

Крім того, Belchim Crop Protection успішно придбав французьку компанію Jade SARL, хорватського національного дистриб’ютора Orchem та німецький Proagro, а також взяла на озброєння німецьку лінію по захисту рослин від Helm Ag, що ще більше посилило її ринкові позиції на Європейському ринку.

В 2017 році компанія оголосила, що «Engage Agro USA» LLC офіційно стала «Belchim Crop Protection USA» LLC. Викуп акцій Engage Agro USA надав готову платформу для розширення доступу інноваціного агрохімічного та біо-орієнтованого асортименту компанії Belchim Crop Protection до ринків США.

За допомогою правильного підбору безпечних продуктів, які враховують не тільки сучасні, а й майбутні регуляторні вимоги, Belchim Crop Protection пропонує реальні рішення для стійкого управління вирощування сільськогосподарських культур. Компанія Belchim Crop Protection протягом усієї своєї історії демонструє і підтверджує, що є надійним і компетентним партнером. 

Поряд з інноваційним портфелем продуктів, невід’ємними активами компанії Belchim Crop Protection є її авторитет та репутація.

Інновації знаходяться в ДНК Belchim Crop Protection, але успіх її рішень походить від поєднання переваг продуктів, цілеспрямованого розвитку компанії та врахування побажань клієнтів. Саме ці складові допомагають приймати вірні стратегічні рішення відповідно до вимог ринку.

В той самий час, у компанії є великий науково-дослідницький потенціал, який є основним джерелом зростання бізнесу та подальшого розвитку власного портфелю продуктів. Так, у 2006 році була створена випробувально-дослідницька станція Belchim Crop Protection, яка розташована у Лондзел`є (Бельгія) поруч із головним офісом компанії.

На 10 гектарах землі вирощується цілий ряд, як однорічних, так і багаторічних культур, де розробляються, тестуються, порівнюються продукти. В подальшому ці дані інтегруються в програми з метою вирішення безлічі проблем з шкідниками, хворобами чи бур'янами.

На базі даної станції створюється європейський центр знань Belchim Crop Protection для постійного навчання співробітників, консультантів та клієнтів компанії.

З року в рік продуктовий асортимент Belchim Crop Protection зростає. Нині компанія Belchim Crop Protection представляє понад 40 продуктів. В Україні першими з'явились такі продукти, як Проман та Лентагран. Крім того, Belchim Crop Protection інвестує в біопродукти для стійкого розвитку сільського господарства і надає пропозиції, адаптовані до еволюції ринку.

Belchim Crop Protection представлена в 20 європейських країнах та працює в тісній співпраці з дистриб'юторами. Belchim Crop Protection забезпечує високий рівень підтримки та оптимізовані технологічні поради для представників галузі захисту рослин та кінцевих споживачів.

На сьогодні, коли на ринку ЄС активізувалась міжнародна конкуренція, компанія продовжила активну експансію й на інші ринки та почала шукати нових стратегічних партнерів. Так, на українському ринку Belchim Crop Protection почала співпрацю з найбільшим дистриб’ютором – МПП Фірма «Ерідон».

Перейти в Каталог товарів ЗЗР

8 ms. PHP memory: 2097152 (509600)